ثبت نام زبان آلمانی

  • خانه
  • ثبت نام زبان آلمانی

 

ثبت نام زبان آلمانی

 ثبت نام زبان آلمانی با توجه به متقاضیان فراوان در حیطه ی مهاجرت و یا ادامه ی تحصیل در کشور آلمان هر روز در سراسر ایران افزایش می یابد و از این رو شما عزیزان جهت ثبت نام زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه زبان و رسیدن به اهداف خود بایستی برخی از فاکتورهای اساسی که مدنظر کلیه ی مجامع آموزشی می باشد را دانسته و بر اساس آگاهی از این عوامل منایب ترین انتخاب را داشته باشید. ما در این بخش به شما یکی از برترین آموزشگاه های زبان را معرفی خواهیم کرد که کلیه ی فاکتورهای مورد توجه مجامع بین المللی را رعایت نموده و از این رو مقام برترین آموزشگاه زبان را به خود اختصاص داده است.

اصل قابل توجه برای شما جهت ثبت نام زبان آلمانی که بیشترین اهمیت را دارد  تنوع هر جه بیشتر روز و ساعت کلاس ها است که این امر برای تک تک شما در هر سن و موقعیتی به درستی طراحی شده است.

 

سیستم آموزشی 

ترمیک طول هفته

این کلاس ها برای 2 روز از هفته ( شنبه – دوشنبه یا یکشنبه – سه شنبه ) با مدت زمان  14 جلسه ی 90 دقیقه ای در 7 هفته اتمام هر ترم طراحی شده است. 

فشرده پایان هفته

این کلاس ها برای 1 روز از هفته (چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه ) با مدت زمان 14 جلسه ی 90 دقیقه ای ( هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای )  در 7 هفته اتمام هر ترم طراحی شده است. 

VIPفشرده

این کلاس ها برای 3 روز از هفته ( روزهای زوج یا روزهای فرد ) با مدت زمان 30 جلسه ی 90 دقیقه ای ( هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای ) در 5 هفته اتمام هر ترم طراحی شده است. 

همچنین لازم به ذکر است به اطلاع شما برسانیم که جهت ثبت نام زبان آلمانی در آموزشگاه زبان گات شما می توانید از کلاس های آنلاین و خصوصی نیز با شرایط ویژه و استثنائی استفاده نمائید.

شما متقاضیان ثبت نام زبان آلمانی قادر می باشید از طریق صفحه ی تماس با مادر سایت و یا حضور در آموزشگاه و راهنمایی های مشاورین متخصص بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند