ثبت نام زبان ارمنی

  • خانه
  • ثبت نام زبان ارمنی

 

ثبت نام زبان ارمنی

متقاضیان محترم جهت ثبت نام زبان ارمنی و آموزش این زبان در بهترین آموزشگاه زبان تهرانبایستی در نظر داشته باشند مرکز معتبری را جهت تحقق اهداف خود انتخاب نمایند که تمامی فاکتورهای مورد تائید کلیه ی مجامع علمی-آموزشی و سازمان بین المللی جهانی را دارا باشد .

شما زبان آموزان عزیز می توانید با انتخاب مرکز زبان گات که مورد تائید مجامع بین المللی و سازمان فنی حرفه ای تهران می باشد با ثبت نام زبان ارمنی در این مرکز گامی موثر در اجرای اهدافتان برداشته و از با کیفیت ترین متد آموزشی روز دنیا بهره مند شوید .

 

آموزش زبان ارمنی 

ما مفتخریم به کلیه ی متقاضیان اعلام نمائیم که شما می توانید با توجه به مشغله ها و روزمرگی هایتان در آموزشگاه زبان آموزش های مورد نیازتان را توسط تدریس خصوصی زبان ارمنی در اختیار داشته باشید .

به اطلاع تان می رسانیم کلیه ی کلاس های خصوصی در آموزشگاه زبان ارمنی برای هر جلسه از کلاس های خصوصی خود 90 دقیقه را در نظر می گیرد و این یکی از خصوصیات برترمرکز زبان گات نسب به سایر آموزشگاه هایی است که هر جلسه از تدریس خصوصی زبان ارمنی را در 60 دقیقه برگزار می نمایند و این ویژگی سبب گشته تا آموزش زبان ارمنی با قیمت ارزان در این مجموعه ارائه گردد .

همچنین شما زبان آموزان محترم می توانید برای تدریس خصوصی زبان ارمنی با توجه به درخواست فردی کلاس هایتان را در محیط آموزشگاه یا منزل و حتی محل کار خود برگزار نمائید .

 

بهترین آموزشگاه زبان ارمنی 

در این بخش به شما برخی از فاکتورهای مورد تائید کلیه ی مجامع بین المللی آموزشی که مرکز زبان گات با عنوان بهترین آموزشگاه زبان ارمنی خود را ملزم به رعایت تمامی این عوامل نموده و این امر موجب گشته تا طی سال های متوالی مقام اول را در زمینه ی تدریس خصوصی زبان ارمنی کسب نماید معرفی خواهیم نمود :

- بهره مندی از اساتید مورد تائید و بین المللی

آموزش زبان ارمنی با قیمت ارزان

- در نظر گرفتن زمان و مکان مورد نظر شما جهت برپایی کلاس

- استفاده از متد آموزشی و کتب مورد قبول روز دنیا

- برگزاری کلاس ها در محیطی مناسب

- حضور مشاورین تخصصی در شعب

- تعدد شعبه های آموزشگاه در سراسر تهران

- اجرای کلاس های آنلاین آموزشی برای تمامی متقاضیان در اقصی نقاط ایران و جهان

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند