IELTS

 

🔴توجه توجه🔴

 

  

 

برگزاری دوره های IELTS در آموزشگاه زبان گات :

 

IELTS برگرفته از واژه ی International English Language Testing System به معنای سامانه ی جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است .

 

دوره های  IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه ی تحصیل در تمامی کشورها می باشد .

 

IELTS آزمونی بریتانیایی است که از این نظر برابر با آزمون TOEFL که آزمونی آمریکایی است قرار میگیرد .

 

زبان آموزان محترم جهت انتخاب دوره های آموزش IELTS یا TOEFL بایستی این نکته را در نظر بگیرند که هنگام انتخاب کشور مقصد الویت اصلی آن کشور با کدامیک از آزمون ها میباشد .

 

نحوه ی برگزاری آزمون های IELTS :

 

نمره بندی این آزمون از سطح 0 تا 9 است که قبولی در این آزمون ها با کسب نمره ی 5 در سطح متوسط واز نمره ی 6 به بالا در سطح عالی سنجیده میشود . ضمنا" دانشگاه کمبریج , دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد نمره ی IELTS  را با حداقل سطح 7 می پذیرند .

 

آزمون های IELTS به دو گونه ی General (عمومی) و Accodemic (آکادمیک) برگزار می شود که شیوه ی آکادمیک آزمون های IELTS مورد قبول ورود به سایر دانشگاه های جهان می باشد . این آزمون ها از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین المللی دنیا جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان محسوب می شود .

 

 

 

 

آموزشگاه زبان گات مفتخر است که دارای اساتیدی با مهارت های کافی و مورد تایید آزمون های سفارت در زمینه ی برگزاری کلاس های تخصصی آموزش در سطوح مختلف IELTS برای زبان آموزان با هر سطحی از دانش آنها در حوزه ی انگلیسی می باشد .

 

برگزاری دوره های IELTS در آموزشگاه زبان گات به صورت زیر و با شرایط ویژه ی این آموزشگاه در بهترین محیط آموزشی می باشد :

 

ضمنا" لازم به ذکر است در ابتدای امر حضور در این دوره ها ملزم به تعیین سطح زبان آموزان توسط سوپروایزر مربوطه می باشد و همچنین آموزشگاه در تمامی سطوح کلاس های گروهی و خصوصی برگزار می نماید .

 

 

 

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند