دوره های تربیت مدرس همراه با آزمون عملی(TTC)

  • خانه
  • دوره های تربیت مدرس همراه با آزمون عملی(TTC)
 
دوره های TTC در واقع دوره های تربیت معلم برای تدریس دوره های مختلف زبان می باشد و TTC مخفف Teacher Training Course می باشد.
در دوره تربیت  مدرس  مرکز زبان گات چگونگی ارتقا مهارت در تدریس و روش های به روز تدریس دوره های مختلف زبان به طور کامی آموزش داده می شود.
تفاوت دوره تربیت مدرس مرکز زبان گات با سایر مراکز این است که مسئولین آموزشی این مرکز براین اعتقادند که دوره تربیت معلم باید کاملا به صورت کاربردی تدریس شود،زیرا تدریس یک تجربه است و با تمرین
می تواند به اوج برسد.
دوره تربیت مدرس با ارائه مدرک بین المللی معتبر تحت نظرسازمان  فنی حرفه ای در آموزشگاه زبان گات به مدت 18 جلسه 90 دقیقه ای،روزهای پنجشنبه ساعت 10 الی 13 برگزار میشود. 
اساتید در جلسات اول مراحل تدریس را قدم به قدم آموزش می دهند و سپس در جلسات بعدی از شرکت کنندگان در کلاس درخواست می کنند که با آمادگی قبلی اقدام به DEMO دادن کنند یعنی به طور کاربردی تدریس کنند و در عمل تدریس را تجربه کرده تا نقاط ضعف خودرا با راهنمایی اساتید گات بیابند و مرتفع سازند.
تمام جزئیات در دوره تربیت مدرس در کمترین زمان تدریس می شوند و سپس از شرکت کنندگانی که DEMO آنها قابل قبول بوده است دعوت به شرکت در کلاس اساتید گات می شود تا در تعداد جلسات مشخصی در کلاس های واقعی مهارت های تدریس خودرا افزایش دهند و در نهایت پس از بررسی مدیریت و سوپروایزرهای این مرکز از افرادی که به قابلیت های مناسبی در امر تدریس رسیده باشند دعوت به عمل می آید تا به عنوان استاد در مجموعه آموزشگاه های گات تدریس کنند.
ما اعتقاد داریم تدریس و انتقال صحیح مطالب امری کاملا متفاوت با میزان دانش است.
انتقال صحیح و ساده مطالب می تواند کلاس را برای هر زبان آموزی جذاب کند .
معلمی کردن یک مهارت است و افرادی که به درستی آن را بیاموزند  میتوانند مبدل به اساتیدی مجرب و حرفه ای گردند.
به طور کلی یکی از اهداف اصلی تدریس دوره های تربیت مدرس (TTC) مرکز زبان گات این است که اساتید مجربی را پرورش داده و در امر آموزش،این اساتید را به کار گیرد یا به عبارت دیگر اولین مصرف کننده این تولید،مجموعه آموزشکاه های گات خواهد بود.
به طور کلی در کلاس های تربیت مدرس (TTC) گات موارد ذیل تدریس می گردد:
🔴 آموزش مراحل قدم به قدم تدریس هربخش
🔵 چگونگی برقراری ارتباط با زبان آموز
🔴 چگونگی برگزاری یک کلاس با هیجان
🔵 چگونگی ایجاد انگیزه  و علاقه در زبان آموزان
🔴 آموزش عبارات مورد نیاز در کلاس در حین آموزش (Classroom Language)
🔵 چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های زبان آموزان در حین مکالمه در کلاس
🔴 چگونگی بازی با کلمات در کلاس جهت تقویت زبان آموزان در مکالمه    

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند