تخفیف ویژه عید برای آموزش کلیه زبان های خارجی

  • خانه
  • تخفیف ویژه عید برای آموزش کلیه زبان های خارجی

آموزشگاه زبان گات شرایط ویژه ای را برای زبان آموزان گرامی در نظر گرفته است. کسانی که تا آخر اسفند ماه 97 بتوانند 4 ترم کلاس گروهی را یکجا ثبت نام داشته باشند و یا 100 جلسه کلاس های خصوصی را ثبت نام کنند شامل 20 درصد تخفیف ویژه عید می شوند. اگر تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگر دارید بهترین موقعیت برای شما عزیزان است تا از آفر ویژه عید آموزشگاه زبان بهره ببرید.

طی یک دهه فعالیت در بهترین آموزشگاه زبان تهران، توفیق خدمتگزاری به شما زبان آموزان عزیز را با بهترین شرایط آموزشی از نظر اساتید مجرب و روش های جدید و تاثیر گزار تدریس داشته ایم و روز به روز برای جلب رضایت شما عزیزان و بالا بردن سطح کیفی مرکز زبان گات در تلاش برای پیشرفت بوده ایم. این پیشرفت باعث شده تا امروزه در 6 منطقه اصلی شهر تهران شعبه های آموزشگاه زبان گات تاسیس شود و شما را هر چه بهتر به اهدافتان نزدیک تر کنیم.

برای از دست ندادن تخفیف های ویژه عید با نزدیک ترین شعبه ما به محل کار یا منزلتان تماس بگیرید تا مشاورین مجرب این موسسه شما را راهنمایی کنند. از قسمت تماس با ما سایت با مجموعه آموزشی گات تماس بگیرید. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت ظرفیت این کلاس ها ممکن است تا قبل از پایان اسفند ماه تکمیل شود پس هر چه سریع تر برای ثبت نام اقدام نمایید.

کلاس های ویژه عید

مژده به زبان آموزان عزیزی که قصد دارند از تعطیلات نوروز به بهترین شکل ممکن بهره ببرند! از 2 فروردین 98 تا 12 فروردین 98 کلاس های ویژه عید در آموزشگاه زبان گات برگزار خواهد شد. برای شرکت در این کلاس ها هر چه سریع تر اقدام کنید زیرا ظرفیت این کلاس ها محدود بوده و به علت تخفیف 20 درصدی با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان قرار گرفته است.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند