استاد زبان انگلیسی آنلاین

  • خانه
  • استاد زبان انگلیسی آنلاین

آموزش آنلاین زبان یکی از روش های یادگیری زبان می باشد که امروزه طرفداران زیادی هم دارد. امروزه با وجود اینترنت و رسانه ها بسیاری از آموزش ها به صورت مجازی صورت می گیرد.
بسیاری از زبان آموزان فقط به صورت آنلاین زبان را فرا می گیرند و برخی هم در کنار کلاس های حضوری، در این کلاس ها شرکت می کنند. در این نوع آموزش مزیت ها و معایبی وجود دارند که بهتر است با توجه به شرایط خود بهترین راه را انتخاب کنید.

 

استاد زبان انگلیسی آنلاین

 

چگونه بهترین استاد را برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی انتخاب کنیم؟

معمولا آموزشگاه ها بهترین اساتید خود را برای آموزش آنلاین انتخاب می کنند. اساتید مجرب بهتر می توانند با زبان آموزان ارتباط برقرار کنند و بهترین شیوه ها آموزش را ارائه می دهند. از همین رو در آموزش غیر حضوری اساتید حرفه ای تر برگزیده می شوند تا یادگیری بهتر صورت گیرد.


همچنین از ویژگی های این دوره ها این است که  آموزشگاه های آنلاین زبان، به شما این امکان را می دهند که بدون اینکه در ترافیک باشید و یا مسافت طولانی را طی کنید، زبان مورد علاقه تان را یاد بگیرید. این شرایط برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند، بسیار مناسب است.

در کلاس های آنلاین هم مثل حضوری مهارت های شما تقویت می شوند. اما نباید تمرین و تکرار را در یادگیری فراموش کنید. هر چقدر هم تسلط داشته باشید، اگر تمرین نباشد بعد از مدتی مباحث از خاطرتان می روند. یکی از ویژگی های کلاس های آنلاین، امکان ضبط کلاس می باشد. می توانید بعدا هم از مطالب گفته شده استفاده کنید.

 

استاد زبان انگلیسی آنلاین


دلایل پیدا کردن استاد زبان خوب

اساتید زبان نقش مهمی در یادگیری دارند. چرا که با روش های مختلف سعی می کنند تا بهترین آموزش را بدهند. زبان آموزان همگی تحت تأثیر اساتید خود قرار می گیرند و ساعات زیادی را با آن ها می گذرانند. اما این که مدرس زبان چه خصوصیاتی باید داشته باشد، بستگی به ویژگی‌ های شخصیتی تا تحصیلات و تجربه‌ های اساتید دارد. همه تصور می کنند که مهم ترین ویژگی اساتید برتر دانش او می باشد در حالی که مهم ترین مسئله این است که بتوانند این دانش را با روش های جذابی تدریس کنند.

این موضوع به مهارت های ارتباطی و اجتماعی آن ها باز می گردد. یک معلم خوب اگر متوجه شود که زبان آموزی مطلب را درک نکرده است، به شیوه ی دیگری برای او بیان می کند و محیط کلاس او کاملا برای یادگیری مناسب است. 


استاد زبان چه ویژگی هایی باید داشته باشد

نقش و وظایف استاد زبان به شرح زیر می باشد:


۱)مطالبی را که زبان آموزان به آن ها علاقه دارند را انتخاب می کند. گاهی برخی مسائل از نظر تاریخی پر اهمیت هستند اما زبان آموزان امروزی شاید علاقه ای به آن ها نداشته باشند. پس باید به مسائل جذاب و امروزی بپردازد تا کلاس خسته کننده نشود.
۲)تکالیف را به اندازه می دهد. برای مثال خواندن کتابی طولانی و درک مطلب آن از زبان آموز تازه کار غیر معقول است. می توان با مطالب کوتاه تر به زبان آموز انگیزه داد.
۳)مطالب را کاملا هدفمند پیش می برد. علاوه بر مهارت های یادگیری به درک مطالب هم اهمیت می دهد تا بعد از کلاس ذهن زبان آموز درگیر مسائل شود.
۴)مطالب آموزشی را کاملا منظم و با ترتیب بیان می کند. مطالب مختلف را به هم ارتباط می دهد تا درک آن ها راحت تر شود و بیشتر در ذهن بماند.
۵)سؤال هایی می پرسد که زبان آموز را وادار به مکالمه کند تا اعتماد به نفس و توانایی گفت و گو آن ها بالا برود.
۶)قبل از کلاس می ‌داند که راجب چه موضوعی می خواهید صحبت کنید تا در کلاس تسلط کافی داشته باشد.

 

استاد زبان انگلیسی آنلاین

 

نظر زبان آموزان در رابطه با استاد

می توانید به آموزشگاه زبان مورد نظرتان بروید و در هر سطحی که هستید نظر سایر زبان آموزان را در رابطه با آن استاد بپرسید. این یکی از روش های مناسب برای آشنایی با اساتید مختلف است اما نباید به طور کامل هم به آن اعتماد کرد.

 

به کارگیری استاد از ابزار متفاوت آموزشی

ابزار های آموزشی متفاوتی برای زبان وجود دارند. اساتید می توانند از این ابزار ها کمک بگیرند و انواع مهارت های زبان آموز را تقویت کنند. برای مثال ابزار های صوتی می توانند اشتیاق زبان آموز را بیشتر کنند. به کمک این ابزار ها مهارت شنوایی خود را تقویت می کنید که این مهارت خود باعث تقویت سایر آن ها می شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین امتیاز دهنده به استاد زبان انگلیسی آنلاین ⭐⭐⭐⭐⭐

نظر خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟