آموزشگاه زبان ترکی

  • خانه
  • آموزشگاه زبان ترکی

برای آموزش زبان ترکی استانبولی می بایست ابتدا یک آموزشگاه زبان معتبر را در نزدیکی محل سکونت و یا محل کارتان پیدا کنید. موسسه زبان گات برای زبان آموزان خود تمامی شرایط رفاهی در آموزش را فراهم کرده است یعنی در 6 منطقه اصلی و قابل دسترس، شعبه تاسیس کرده اند که در هر 6 شعبه آموزش زبان ترکی استانبولی داده می شود. برای شروع یادگیری زبان دوم ابتدا باید هدفتان را مشخص کرده و سپس به دنبال پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باشید. یک آموزشگاه خوب شما بستر مناسبی را برای شما مهیا می کند و روز به روز اشتیاق شما را با نحوه ی صحیح تدریس بیشتر می کند.

 

زبان ترکی استانبولی در موسسه گات

 

آموزشگاه زبان گات

گات بهترین آموزشگاه زبان از سال 2009 میلادی فعالیت های آموزشی خود را در زمینه آموزش زبان های مختلف آغاز نمود از همان ابتدای تاسیس دپارتمان آموزشی زبان ترکی گات فعالیت خود را آغاز نموده بود و تنها موسسه ی آموزشی زبان های نادر در ایران بود. این مجموعه تا کنون بیش از 15 هزار زبان آموز موفق در آزمون بین المللی زبان ترکی را در خود پروراند است. گات پیشگام درارئه  خدمات آموزشی برتر در کشور می باشد.

نکته مهم

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید که 3 روز در هفته 3 ساعته تشکیل می شود.

اگر در شرایط مشابه بوده اما شاغل هستید به شما شرکت در کلاس های خصوصی را پیشنهاد می کنیم زیرا تعداد جلسات طی هفته، روز و ساعت کلاس ها در اختیار خودتان است حتی می توانید کلاس ها را در منزل یا محل کارتان برگزار کنید.

 

 

زبان ترکی استانبولی در گات

 آموزشگاه زبان گات مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. با توجه به این برنامه آموزشی تمامی شرایط لازم برای آموزش زبان ترکی استانبولی را در اختیار زبان آموزان گرامی قرار داده ایم. هدف آموزشگاه زبان گات برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه آشنا می کنیم. شما متقاضیان یادگیری ترکی استانبولی می توانید با مراجعه به یکی از شعبات گات و یا تماس تلفنی از روز و تاریخ برگزاری کلاس ها آگاه شوید.

 

 

 

 

 چرا باید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم ؟

 قبل از این که تصمیم بگیرید از چه ابزاری برای یادگیری زبان ترکی استانبولی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟ 

دلایل و اهداف زبان آموزان از یادگیری زبان ترکی متفاوت است اگر بخواهیم در این بخش برخی از اهداف زبان آموزان را نام ببریم تا شما را با اهداف مختلف از یادگیری زبان ترکی آشنا کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. برخی از دلایل یادگیری زبان ترکی عبارتند از :

 

- ادامه تحصیل در کشور ترکیه

 - مهاجرت به کشور ترکیه

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان ترک زبان

- کارکردن در شرکت های ترکیه ای

 - مراودات شغلی با ترک ها

 - سفر توریستی به کشور ترکیه

 - مطالعه ادبیات یا فلسفه ترکی و آشنایی با فرهنگ کشور ترکیه 

 

 

 

 آموزش زبان ترکی استانبولی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

آموزش زبان ترکی استانبولی می تواند بدلایل مختلفی در آموزشگاه زبان گات برگزار شود .مسافرت به کشور زیبای ترکیه،مهاجرت و حتی ادامه تحصیل می تواند شمارا مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید.

دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان گات برای داوطلبینی مناسب است که قصد شرکت در آزمون TOMER را دارند و یا علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند.

متد آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان گات سری کتاب های HITIT می باشد که این کتابها مورد تایید سفارت ترکیه و بهترین منبع برای آزمون تومر می باشد.

کتاب HITIT ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرفارسی زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.

 

آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین و یا حضوری در آموزشگاه زبان گات توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه ترکی استانبولی دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.

 

معرفی آزمون تومر ترکی استانبولی TÖMER

داوطلبانی که در مقاطع مختلف در ترکیه تحصیل خواهند کردمی توانند دیپلم تومر را قبل از آزمون کنکور سراسری دریافت نمایند. بدیهی است که احراز مدرک تومر نیاز به سپری کردن دوره های آموزش زبان و شرکت در آزمون  " Yüksek Türkçe sınavı " می باشند تا بتوانند موفق به دریافت مدرک دیپلم تومر شوند. داوطلبان می توانند این دوره ها و آزمون را در ترکیه و شهرهای مختلف و شعبات تومر آموزش لازم را دریافت کرده و نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.

 

مدارک تومر در دو نوع اعطا می شود:

الف) گواهینامه که اصطلاحا " sertifika " گفته می شود و دارای اعتبار موقتی است و در دو سطح مقدماتی و متوسطه انجام می گیرد. گواهینامه های دوره مقدماتی  دارای اعتبار 6 ماهه بوده که داوطلب شرکت در این آزمون باید رتبه B2 را بگیرد و گواهینامه های دوره متوسطه 2ساله که دارای رتبه B1 می باشد.

ب) دیپلم تومر که اصطلاحا Diploma گفته می شود، دارای اعتبار همیشگی است و دانشگاه های سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند. این مدرک در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه از دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز بکار برود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است.

رتبه اول که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاه ها بوده و دانشجویان علاقمند به ورود به دانشگاههای ترکیه می بایستی چنین رتبه ای در امتحان اخذ نمایند که این رتبه با احراز 65 و بالاتر از 100 رتبه مورد توجه قرار گرفته و صادر می شود.

اما دتبه دوم با مشخصه C2 شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین 60 تا 65 از مجموع 100 امتیاز است. این مدرک برای اشتغال در شرکتها،کارخانجات،ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار،برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحد های غیر دانشگاهی به کار  می رود.

 

آموزشگاه زبان ترکی گات یکی از مراکز معتبر آموزش زبان  های نادر در ایران می باشد این مجموعه در طول یک ده توانسته فعالیت های خود را به گونه ای گسترش دهد که زبان آموزان بسیاری از اقسا نقاط کشور جذب نماید. گات مفتخر است در طول یک ده فعالیت  خود در زمینه ی آموزش زبان های نادر و تمامی زبان های زنده ی دنیا بیش از 15 هزار زبان آموز موفق را در خود بپروراند. گات تضمین می نماید با شرکت در دوره های آموزشی زبان ترکی شما می توانید در آزمون های بین المللی شرکت نمایید و مدرک های معتبر را دریافت نمایید.

منتظر حضور شما در شعبات مختلف آموزشگاه زبان گات هستیم. 

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image نرگس علیمردانی می گوید:

    سلام یادگیری زبان ترکی استانبولی از ابتدا تا حرفه ای چقدر زمان میبره؟ واقعا زبان شیرینی هست

  1. image نرگس علیمردانی می گوید:

    سلام یادگیری زبان ترکی استانبولی از ابتدا تا حرفه ای چقدر زمان میبره؟ واقعا زبان شیرینی هست

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ