آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان ایتالیایی, بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی, آموزشگاه زبان ایتالیایی |

آموزشگاه زبان ایتالیایی

بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی

معرفی بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی 

 

کسی که اقدام به یادگیری زبان دوم غیر از زبان انگلیسی می کند قطعا دلایل زیادی برای این کار دارد. ما به همراه کادری مجرب و اساتید حرفه ای این دلایل را شناسایی کرده و برای هر کدام کلاس های مفیدی را در آموزشگاه زبان در نظر گرفته ایم.

به طور مثال کسانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند و می خواهند در مدت زمان کوتاه  ایتالیایی صحبت کنند، می توانند از کلاس های فشرده ما که سه روز در هفته به مدت 3 ساعت تشکیل می شود استفاده کنند. کلاس های خصوصی برای افراد شاغل که انتخاب ساعت و تعداد جلسات به عهده ی خودشان می باشد. کلاس های ترمیک هم برای کسانی که می خواهند با خیالی آسوده طی یک سال زبان ایتالیایی یاد بگیرند. شما می توانید زبان ایتالیایی را در مدت زمان کوتاه از مبتدی تا پیشرفته در این موسسه آموزش ببینید.

متدهای آموزش زبان ایتالیایی

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی گات اسپرسو است که بر اساس مکالمه برنامه ریزی شده است. این کتاب جدیدترین متد آموزشی می باشد که در سه جلد ارائه می شود که در بر گیرنده کتاب اصلی سی دی کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد. این کتاب زبان ایتالیایی را از مبتدی تا سطوح پیشرفته آموزش خواهد تمرکز این کتاب بر روی تمامی مهارت های زبان ایتالیایی می باشد.

آموزشگاه زبان ایتالیایی گات

گات بهترین آموزشگاه زبان، مفتخر به برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی است. زبان شیرین و آهنگین ایتالیایی از خانواده زبان های هندو اروپایی است و ریشه لاتین دارد. ایتالیایی زبان فرهنگ و هنر، نقاشان معروف، شاعران بزرگ و نویسندگان و فیلسوفان نامی است. این زبان دارای گویش های مختلفی است که در مکالمات مردم شنیده می شوند. اما در سراسر دنیا زبان استاندارد ایتالیایی را مورد بررسی و یادگیری قرار میدهند که گواه زبان و گویش رسمی کشور ایتالیا ست.

زبان ایتالیایی به عنوان زبان رسمی کشور ایتالیا، واتیکان و بخشی از سوئیس محسوب می شود که در مکالمات روزمره و رسمی آنها بکار میرود. در کشور ما هدف از آموزش زبان ایتالیایی ادامه تحصیل در دانشگاههای ایتالیا و از طریق قبولی در آزمون سفارت ایتالیا می باشد. و البته کم نیستند کسانی که صرف علاقه مندی و یا مسایل کاری به فراگیری این زبان مشغول می شوند. 

دوره‌های آموزشی زبان ایتالیایی

زبان رسمی ایتالیا،‌ ایتالیایی می باشد و اغلب مردم پیرو مذهب کاتولیک هستند.
هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.
دوره ها در سه سطح برگزار می شوند:

۱مقدماتی         espresso ۱:         primario      
۲متوسطه        espresso ۲:       Intermedio   
۳پیشرفته        espresso ۳:          avanzato   
 
 

A1

دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیازهای مشخصی میباشد، درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از دیگران پرسشهائی را به عمل آورد۰

A2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هائی با کاربرد زیاد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را درک نموده و در شرائط ساده و معمول منظور خود را ادا نماید۰

B1
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نماید و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو میشود، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نماید.

B2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را دنبال نماید. وی قادر خواهد بود بطور ناگهانی و روان گفتگو کند. بطوریکه یک گفتگوی عادی با شخصی که زبان مادریش است، بدون هیچ مشکلی برای هر دو طرف بخوبی ممکن باشد.

C1
دانشجو قادر خواهد بود پس ازاین دوره متون طولانی شامل طیف گسترده ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و نکاتی را که مختصرا مورد اشاره قرار گرفته اند نیز متوجه شود.
وی قادر خواهد بود بطور ناگهانی و روان گفتگو کند. بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و بگونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید۰

C2
دانشجو قادر خواهد بود پس از این دوره عملا آنچه را میخواند یا میشنود بدون هیچگونه مشکلی درک نماید. وی قادر خواهد بود اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع گوناگون را جمع بندی نموده و در این رابطه دلائل یا توضیحات مربوطه را به شکلی پیوسته عنوان کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید. مشاورین مجموعه از 8 صبح الی 9 شب آماده ی پاسخگویی به همه ی متقاضیان و مراجعین می باشند. موسسه زبان گات بر خلاف بسیاری از موسسات آموزشی تعیین سطح و مشاوره را به صورت رایگان برگزار می نمایند.

برچسب ها: آموزش زبان ایتالیایی, آموزشگاه زبان ایتالیایی, زبان ایتالیایی, بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی