آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

ویژگی های آموزشگاه زبان خوب!؟

بهترین آموزشگاه زبان

برای یادگیری زبان های خارجی انتخاب یک آموزشگاه زبان درجه یک از مهم ترین اولویت های شما به شمار می رود، اما چه فاکتورهایی برای انتخاب یک موسسه ی مناسب لازم و ضروری است؟ چگونه می توان از کیفیت تدریس و نظم یک آموزشگاه اطلاعات دقیق بدست آورد؟ اگر شما هم به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در سطح تهران هستید با ما همراه باشید تا با 7 ویژگی بهترین آموزشگاه زبان آشنا شوید.

اساتید مجرب

وجود اساتید حرفه ای و تحصیل کرده، همچنین با سابقه کاری درخشان در واقع ستون یک آموزشگاه زبان خوب را تشکیل می دهند. استاد زبان های خارجی باید تحصیلات مرتبط با زبان، سابقه کار، فن بیان قوی برای انتقال اطلاعات، ظاهری آراسته، به کار بردن روش های نوین و تاثیر گذار آموزش داشته باشند.

مدیریت

برای این که تمامی امور مرتبط با آموزشگاه زبان با نظم، اصول و مقررات انجام شود، مستلزم مدیریتی حرفه ای و فردی کاردان است تا با برنامه ریزی طولانی مدت، زبان آموزان را در پیشبرد اهدافشان کمک شایانی کند. در واقع مدیریت دقیق از مهمترین 7 ویژگی بهترین آموزشگاه زبان می باشد.

کتاب و منابع آموزشی

با توجه به پیشرفت سریع علم در زمینه های آموزش، وجود کتاب های جدید و استاندارد با مجامع بین المللی از ملزمات مراکز زبان به شمار می رود. استفاده از کتاب و منابع آموزشی مناسب برای پیشرفت هرچه سریع تر زبان آموز ضروری می باشد. کتاب های کمک آموزشی علاوه بر آموزش زبان انگلیسی برای دیگر زبان های نادر و رایج نیز سودمند می باشد.

محیط آموزشی

محیط آموزشی مناسب شامل تمیز بودن، دارای نظم و انضباط، لوازم کمک آموزشی، محلی به دور از سر و صدا و ترافیک می باشد. محیط آموزشی مناسب دارای سیستم گرامایش در فصول سرد سال و خنک کنندگی در فصول گرم سال می باشد. محیط آموزشی باید به گونه ای باشد که زبان آموز با هر سنی احساس راحتی و صمیمیت داشته باشد تا به دور از استرس مشغول یادگیری شود.

مشاورین و کارشناسان حرفه ای

تا قبل از ثبت نام در کلاس مورد نظر، راهنمایی های یک کارشناس و یا مشاوره تا حد زیادی شما را در انتخاب بهترین دوره و شرایط کمک می کند. مشاور و یا کارشناس حرفه ای با توجه به مدت زمان و هزینه ای که در نظر گرفته اید راهنمایی می کنند و بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد می دهند.

ارزیابی مستمر پرسنل

برای استخدام در یک موسسه زبان به عنوان استاد می بایست پس از ارزیابی کتبی و شفاهی، امتحان دمو دهید تا پس از تایید به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کنید اما آموزشگاه های زبان حرفه ای طی طول ترم نیز اساتید خود را با روش Observe ارزیابی می کنند و با فرم نظر سنجی از زبان آموز به کیفیت و نحوه تدریس استاد پی می برند. همچنین با برگزاری Workshop اطلاعات و دانش اساتید خود را به آپدیت می کنند.

دوره های تدریس متنوع

همه ی افراد وقت کافی برای شرکت در کلاس های ترمیک (گروهی) را ندارند، از این رو موسسات معتبر کلاس های فشرده، خصوصی، نیمه خصوصی، آنلاین و فوق فشرده برای تمامی افراد جامعه در نظر می گیرند. شما زبان آموزان گرامی با توجه به اهدافتان می توانید یکی از دوره های آموزشی را انتخاب کنید.