آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

چگونه در کوتاه ترین زمان انگلیسی یاد بگیریم؟, یادگیری زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان, چگونه در کوتاه ترین زمان انگلیسی یاد بگیریم؟ |

چگونه در کوتاه ترین زمان انگلیسی یاد بگیریم؟

یادگیری زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان

قبل از یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگری ابتدا باید دلایل و اهداف خودتان را از یادگیری این زبان تعیین کنید تا با مراجعه به مراکز آموزشی مانند آموزشگاه زبان گات بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. اما چگونه در کوتاه ترین زمان انگلیسی یاد بگیریم؟ ما در این مقاله به شناسایی دلایل و اهداف زیادی پرداخته ایم که با توجه به هر کدام می بایست یک دوره آموزشی مناسب را برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی انتخاب کنید. دلایل یادگیری زبان دوم به شرح زیر است:

مهاجرت

ادامه تحصیل

راه اندازی کسب و کار در دیگر کشورها

پیشرفت در کار و تحصیل

یادگیری تنها برای بالا بردن سطح علمی

شما زبان آموزان گرامی با مراجعه حضوری در مرکز زبان گات و با بهره بردن از مشاوره خصوصی رایگان در این موسسه می توانید به راحتی از خدمات ویژه ی آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. مشاوره تخصصی توسط کارشناس و یا سوپروایزر موسسه انجام می گیرد که علاوه بر تشخیص دوره آموزشی، تعیین سطح نیز می شوید. حال وقت آن رسیده تا پاسخ چگونه در کوتاه ترین زمان انگلیسی یاد بگیریم را دهیم. برای این جواب ابتدا شما را با دوره های یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات را آشنا خواهیم کرد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی

ترمیک: کلاس های ترمیک در طول هفته، 2 تا 3 جلسه ی یک ساعت و 30 دقیقه ای تشکیل می شود. این شرایط برای تمامی زبان های خارجی یکسان می باشد. اگر وقت کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید از بهترین دوره های آموزشی می توانید ترمیک را انتخاب کنید.

فشرده: کلاس های فشرده 1 روز در هفته به مدت 3 ساعت برگزار می شود و برای آن دسته از زبان آموزانی که وقت کافی در اختیار ندارند و باید برای آزمون سفارت آماده شوند مناسب می باشد. کلاس های فشرده علاوه بر زبان انگلیسی برای تمامی زبان های خارجی در بهترین آموزشگاه زبان  برگزار می شود.

خصوصی: در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان گات انتخاب تعداد جلسات، ساعت (حداقل 90 دقیقه) و محل برگزاری جلسات (آموزشگاه، منزل، محل کار) کاملا به انتخاب زبان آموز بوده و طبق هدف شما برنامه ریزی دقیق توسط کارشناس صورت می گیرد.

آنلاین: اگر محل کارتان خارج از تهران است، ساکن شهرستان یا خارج از کشور هستید و یا وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید می توانی از کلاس های آنلاین آموزش زبان های خارجی بهره ببرید. کلاس های آنلاین با اپلیکیشن های اسکایپ (skype) و ایمو (Imo) به مدت یک ساعت و 30 دقیقه برگزار می شود.

فوق فشرده: شرایط کلاس های فوق فشرده برای کسانی که قصد ادامه تحصیل، مهاجرت و یا راه اندازی کسب و کار در کشورهای خارجی را دارند مناسب می باشد. زبان آموزانی که می خواهند در کمتر از 3 الی 4 ماه موفق به کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس و یا آزمون دیگر زبان های خارجی شوند، بهترین انتخاب کلاس های فوق فشرده دراین مرکز زبان می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ برگزاری کلاس های زبان انگلیسی و تمامی زبان های خارجی، همچنین میزان شهریه وهر سوال دیگری می توانید به بخش تماس با ما سایت آموزشگاه زبان مراجعه کرده و با نزدیک ترین شعبه تماس بگیرید.