آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان کره ای, بهترین آموزشگاه زبان کره ای, آموزش زبان کره ای |

آموزش زبان کره ای

بهترین آموزشگاه زبان کره ای

چرا زبان کره ای را در آموزشگاه زبان گات بیاموزیم؟

چرا باید زبان کره ای را یاد بگیریم؟

قبل از این که تصمیم بگیرید از چه ابزاری برای یادگیری زبان کره ای استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید آموزش زبان کره ای ببینیم؟ این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است. دلایل یادگیری زبان کره ای برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد:

- ادامه تحصیل در کشور کره

- مهاجرت به کشور کره

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان کره ای زبان

 - کارکردن در شرکت های کره ای

 - مراودات شغلی با کره ای ها

- سفر توریستی به کشور کره 

- مطالعه ادبیات یا فلسفه کره ای و آشنایی با فرهنگ کشور کره 

آموزشگاه زبان کره ای

زبان کره ای برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین اهداف می باشد. ما در دوره های آموزش زبان کره ای خود ، از تمامی متد های آموزش زبان کره ای روز دنیا استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب های به روز زبان کره ای از نرم افزار ها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای استفاده می شوید. استفاده از اساتید native کره ای در دوره های آموزشگاه زبان گات می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد. اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان کره ای در دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در زمانی معقول به هدف خود می رساند.مرکز زبان گات تنها برند معتبر آموزش زبان های نادر است که بیش از ده سال سابقه ی آموزش زبان های مختلف را در داخل ایران داشته و بیش از 15 هزار زبان آموز موفق را در خود پرورانده است. گات پیوسته سعی داراد با ارائه خدمات آموزشی مدرن به زبان آموزان مجموعه شاهد موفقیت هر چه بیشتر زبان آموزان در یادگیری زبان کره ای باشد.

دوره های آموزش زبان کره ای دارای مشخصات زیر می باشد:

آموزش زبان کره ای در آموزشگاه زبان گات شامل برنامه ریزی دقیق برای کامل کردن دوره می باشد که هدف از گذراندن این دوره ها آشنایی بیشتر با فرهنگ کره و درک بهتر عبارت این زبان می باشد. آموزشگاه زبان گات بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان کره ای برای تجارت و یا تحصیل در کره به صورت گروهی و خصوصی می نماید. زبان آموزانی که نیاز به اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان کره ای آموزشگاه زبان گات دارند می توانند به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایند و یا از طریق بخش تماس باما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید. یادگیری زبان زبان کره ای را در بهترین آموزشگاه زبان کره ای ایران، آموزشگاه زبان گات تجربه کنید.

آزمون تاپیک زبان کره ای
 
واژه تاپیک TOPIK مخفف عبارت Test of Proficiency in Korean,به معنای آزمون مهارت زبان کره ای بوده و اولین بار در سال 1997 با 2274 داوطلب برگزار شد. این آزمون سالیانه چهار مرتبه در ماه های ژانویه,آوریل,جولای و سپتامبر برای داوطلبین خارجی در کشور کره و دو مرتبه در ماه های آوریل و سپتامبر برای دانشجویان زبان کره ای در سایر کشور ها برگزار می گردد.
آزمون TOPIKشامل چهار بخش است: Listening,Reading,Vocabulary,Grammer,writing (لغت-گرامر-نوشتن- شنیدن-خواندن ودرک مطلب) و در حال حاضربخش Oral (شفاهی) وجود ندارد. به طور کلی این آزمون بر دونوع می باشد:
 1:آزمون استاندارد که  S-TOPIK نامیده می شود و دارای سه سطح مقدماتی(میانگین نمره 2-1) ,متوسط(میانگین نمره 4-3)و پیشرفته (میانگین نمره 6-5) است
2: آزمون بازرگانی یا Business TOPIK که در آن چهار بخش (Listening,Reading,Vocabulary&Grammer,Writing) صد نمره داشته و در مجموع نمرات از چهارصد محاسبه میشود. آزمون TOPIKدر بسیاری از کشورها از جمله ایران برگزار میگردد.
 
 سیستم آموزشی:
 
آموزش زبان کره ای در مجموعه گات به صورت گروهی و خصوصی و آنلاین برگزار می گردددوره های گروهی در این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین می می باشد.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصی نحوه ی برگذاری کلاس های زبان کره ای با مجموعه ی گات تماس بگیرید  و از راهنمایی های مشاورین مجموعه برخوردار شوید