یادگیری زبان انگلیسی در فصل تابستان

  • خانه
  • یادگیری زبان انگلیسی در فصل تابستان

یکی از دغدغه های والدین در فصل تابستان فراموش کردن و فاصله گرفتن فرزندانشان از درس و آموزش زبان انگلیسی است. همه ی ما از اهمیت زبان انگیسی آگاه هستیم و می دانیم که زبانی فرار است، از این رو برای پیشرفت فرزند دلبندتان می توانید او را در کلاس های آموزشگاه زبان انگلیسی گات ثبت نام کنید. برای کسب اطلاعات لازم در مورد شروع و پایان کلاس ها می توانید به یکی از شعب مرکز زبان گات مراجعه فرمایید، اما مسئله ای که ذهن همه را به خود درگیر کرده این است که چه کار کنیم تا کودکان دل به یادگیری دهند؟ در این سه ماه تعطیلی هیچ بچه ای برای شرکت در کلاس های آموزشی راقب نبوده و جز استراحت کردن علاقه ای به انجام کار دیگری ندارد پس وظیفه ی والدین است که مشوق خوبی برای کودکان باشند.

ایجاد انگیزه در یادگیری زبان

برای ایجاد انگیزه در کودکان می توانید لغت های تابستانی به آن ها آموزش دهید، به طور مثال در مورد آب و هوای گرم، لباس های مناسب فصل تابستان، میوه ها، نوشیدنی های خنک، تفریحات تابستان و ... . آموزش این لغات و موضوعات جذاب به زبان انگلیسی قطعا انگیزه و علاقه‌ آن‌ها به مطالعه را افزایش می‌دهد، زیرا کسی سعی نمی ‌کند آن‌ها را از حال و هوای تابستان خارج کند.

آموزش همراه با بازی

در هر سنی که باشید از فضای جدی کلاس دوری خواهید کرد اما اگر کلاس های آموزش زبان انگلیسی توام با بازی های گروهی و سرگرم کننده باشد قطعا متوجه گذر زمان نخواهید شد. آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین و متخصص ترین اصول های آموزش همراه با بازی برای زبان آموزان کودک و نوجوان در پیش گرفته است که تمامی زبان آموزان و والدین محترمشان از روند یادگیری فرزند دلبندشان خرسند هستند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند