تدریس خصوصی زبان

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان

این روزها بسیاری از افراد برای مهاجرت و ادامه ی تحصیل به شهرهای اروپایی سفر می کنند. در واقع هر شخصی با توجه به شرایط و اهدافی که دارد کشوری را برای انجام امور کاری، تحصیل و ... انتخاب می کند. اولین و مهم ترین کاری که باید قبل از هر اقدامی انجام دهید یادگیری زبان کشور مورد نظر می باشد. گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که علاوه بر زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و اسپانیایی، آموزش زبان های خاص مانند روسی، اکراینی، چینی، کره ای، سوئدی، عربی، نروژی، دانمارکی و ... را با بالاترین کیفیت آموزشی برای زبان آموزان گرامی برگزار می نماید. تدریس خصوصی زبان، ترمیک، فشرده، فوق فشرده و آنلاین از دوره های پر طرفدار این مرکز زبان به شمار می رود.

شرایط تدریس خصوصی زبان

اگر برای مهاجرت، ادامه تحصیل، کار و یا هر هدف دیگری قصد سفر به کشورهای خارجی را دارید و از طرفی مدت زمان محدودی در اختیار دارید به شما شرکت در کلاس های خصوصی موسسه گات را پیشنهاد می کنیم. شرایط تدریس خصوصی زبان در این مجموعه بسیار ویژه و فوق العاده می باشد. انتخاب تعداد روز های برگزاری کلاس در طی هفته، مدت زمان هر جلسه، محل برگزاری (منزل، آموزشگاه، محل کار) به عهده شخص زبان آموز می باشد. البته کلاس ها حداقل 90 دقیقه ای برگزار می شوند.

کارشناسان و مشاورین مجرب در این موسسه نسبت به زمانی که در اختیار دارید، بهترین برنامه ریزی را برای آموزش شما در نظر می گیرند که پس از اتمام دوره ها می توانید در آزمون سفارت و یا آزمون رسمی مورد تایید دولت کشور منتخب شرکت نمایید. با حضور اساتید حرفه ای، تحصیل کرده، محیط آموزشی مطلوب، کتاب های بین المللی و منابع آزمون استاندارد در کلاس های تدریس خصوصی زبان به صورت تضمینی در آزمون مورد نظر نمره قبولی را کسب خواهید کرد.

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

برای این که عنوان بهترین آموزشگاه را از آن خود کنیم قطعا شرایطی ویژه و خاصی را در اختیار زبان آموزان قرار داده ایم. طی این 10 سال خدماتی که در زمینه آموزش زبان های خارجی داشته ایم، توانسته ایم در جلب رضایت زبان آموزان موفق شویم.

وجه تمایز آموزشگاه زبان گات:

  •  تنها برند مورد تائید برای برگزاری کلیه ی زبان های رایج و خاص دنیا
  • حضور اساتید مجرب و تحصیل کرده با سابقه
  • به کار بردن موثرترین و کاربردی ترین روش های تدریس
  • وجود کارشناسان و مشاورین مجرب برای راهنمایی شما عزیزان
  • برگزار ی کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و تمامی زبان های خارجی
  • برگزاری کلاس ها در دو شیفت صبح و عصر
  • برنامه ریزی طبق اهداف شما

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند