آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آزمون آیلتس, کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی, آزمون آیلتس |

آزمون آیلتس

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آزمون آیلتس

با توجه به استقبال زبان آموزان از شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس بسیاری از موسسه های زبان اقدام به برگزاری دوره های آیلتس کرده اند، اما برای این که در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرید به شما گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران را معرفی می کنیم. در این مرکز زبان جدیدترین روش های تدریس، منابع آزمون آیلتس و درسی استاندارد به همراه محیط مطلوب آموزشی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است. البته موارد ذکر شده تنها وجه تمایز این آموزشگاه زبان نمی باشد، پس با ما همراه باشید:

دوره آیلتس

برای این که بتوانید در آزمون آیلتس نمره قبولی را کسب کنید ابتدا باید در 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی (خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری) اطلاعات جامعی داشته باشید و به سطح مورد نیاز رسیده باشید. پس از تعیین سطح توسط سوپروایزر موسسه و تایید ایشان در مورد دانش شما برای شرکت در کلاس های آزمون آیلتس، حال با توجه به سطح شما و نمره ی مورد نظرتان تعداد جلسات متغیر می باشد. آن دسته از افرادی که آمادگی بهتری دارند نسبت به کسانی که نیاز به آموزش بیشتری دارند تعداد جلسات کمتری را برای آمادگی در آزمون آیلتس نیاز دارند.

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس به دو نوع تقسیم می شود که با توجه به هدفتان باید یکی را انتخاب کنید. اولین نوع آزمون آیلتس (Academic) و دومین نوع آن (General training) می باشد. در آموزشگاه زبان انگلیسی گات برای هر دو نوع آزمون آیلتس کلاس های آموزشی ویژه ای در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط شما می توانید از دوره های ترمیک، فشرده و خصوصی بهره ببرید. در هر کدام از این کلاس ها بر روی 4 مهارت مورد نیاز آزمون یعنی (Listening, Reading, Writing, speaking) به طور تخصصی کار می شود و اساتید مجرب این مجموعه منابع آزمون استاندارد را در اختیارتان قرار می دهند.

آیلتس Academic (دانشگاهی):

همان طور که از نام این آزمون مشخص است تمام داوطلبین که به منظور ادامه ی تحصیل و یا فعالیت در موارد آموزشی و پژوهشی قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند می توانند در این آزمون شرکت نمایند. این آزمون زیر نظر موسسات معتبری که آزمون آیلتس برگزار می کنند پشتیبانی می شود و شما را در مورد میزان دانش و اطلاعاتتان نسبت به زبان انگلیسی ارزیابی می کنند.

آیلتس General (عمومی):

اگر قصد دارید به منظور اقامت، مهاجرت دائمی، راه اندازی کسب و کار و سرما یه گذاری به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنید می بایست در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت نمایید. در واقع برای اقامت در کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان به این مدرک نیازمند هستید. این آزمون بر روی مهارت های پایه بقا در زمینه های اجتماعی و محیط کار گسترده تمرکز دارد.

نمره آزمون آیلتس

نمره قبولی در آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد. برخی از کشورها از شما آیلتس با میانگین نمره 6 و برخی آیلتس با میانگین نمره 8 را می خواهند. به طور کلی نمره آیلتس از 1 تا 9 در هر یک از 4 مهارت (Listening, Reading, Writing, speaking) مورد ارزیابی شده و میانگین کل، نمره آزمون آیلتس شما به حساب می آید.