آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

برگزاری کلاس های مجازی زبان ترکی استانبولی در شهر کرج, کلاس های آنلاین, برگزاری کلاس های مجازی زبان ترکی استانبولی در شهر کرج |

برگزاری کلاس های مجازی زبان ترکی استانبولی در شهر کرج

کلاس های آنلاین

 

 

 

* قابل توجه ساکنین محترم شهر کرج *

" مرکز زبان گات تنها برگزار کننده ی آموزش کلیه ی زبان های خاص دنیا به صورت آنلاین (مجازی) برای شما در هر نقطه از شهر کرج و حومه ی کرج می باشد .

این مرکز قادر است با توجه به مشغله های روزمره ی تمامی افراد در موقعیت های مختلف اعم از : تحصیلی - شغلی - خانوادگی و ... کلاس های آنلاین خود را در بهترین و مثمرثمرترین حالت با حضور مجرب ترین اساتید برگزار می نماید .

 ویژگیهای کلاس های آنلاین : 

- در این حالت از آموزش شما عزیزان در مکان دلخواه با توجه به زمان هایی که در اختیار دارید آموزش های لازم را دریافت می نمایید .

- کلاس ها توسط اساتید با تجربه و مسلط برگزار خواهد شد و شما در کوتاه ترین زمان به سطح موردنظرتان می رسید .

- در کلاس های آنلاین تمامی وقت کلاس در اختیار شماست و می توانید از زمان موجود بهترین استفاده را از آموزش های لازم داشته باشید .

- استفاده از جدیدترین نسخه های نرم افزار کلاس های آنلاین و همچنین پیشرفته ترین امکانات آموزش آنلاین - ایجاد فضایی شبیه کلاس های حضوری و امکان پرسش و پاسخ همزمان توسط استاد و زبان آموزان و همچنین انجام تکالیف فردی و بررسی های لازم توسط اساتید مربوطه 

- استفاده از محتوای مالتی مدیا ( متن-تصویر- صدا-فیلم-کتاب و...)برای انتقال کامل مطالب ارائه شده به زبان آموزان  
- حداکثر بهینه سازی در کیفیت صدا و تصویر جهت انتقال مطالب در بستر اینترنت
- محیط ساده و جذاب برای استفاده ی زبان آموزان  

مدارک و آزمون های مورد نیاز جهت مهاجرت و تحصیل در کشور ترکیه

متقاضیان محترم باید دقت نمایند که قبل از هرچیزی بایستی جهت پذیرش در دانشگاه های ترکیه مدرک تحصیلی شان را معادل سازی نمایند و به مسئولین دانشگاه مورد نظر ارسال کنند .

مدارک مورد نیاز پذیرش در ترکیه :

* ارائه اصل مدارک هویتی

* ارائه ی اصل پاسپورت

* شرکت در آزمون  (YÖS) در کشور ترکیه و کسب نمره ی موردنظر

* ترجمه و اصل مدارک تحصیلی موردنظر

* ارائه ی مدرک زبان انگلیسی و یا ( TÖMER ) ترکی

همچنین درنظر داشته باشید جهت مهاجرت و تحصیل در کشور ترکیه شما هیچ نیازی به اخذ ویزا ندارید و این بهترین دلیل افراد برای جذب شدن به این کشور نسبت به سایر کشورها جهت مهاجرت می باشد .