این بار برای شهر مقدس قم کلاس های ویژه ی آنلاین را تدارک دیده ایم… 

مرکز زبان گات در شهر مقدس قم با متدهای جدید روز، کادری مجرب و در محیط اینترنت به تدریس زبان های روز دنیا  بصورت تخصصی و بدون حضور در آموزشگاه  می پردازد.همچنین این موسسه دوره های آموزشی ویژه توسط اساتید فرهیخته و مجرب زبان را برگزار می نماید .

بنا به دلایل مختلف شما نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارید. قصد دارید به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید؟! قصد ادامه تحصیل در یکی از کشورهای دنیا دارید؟! در محیط کار خود با اتباع خارجی در تماس هستید و نیاز به زبان انگلیسی دارید؟!در مورد زبانهای دیگر چطور؟ مثلا آیا تاکنون به یادگیری زبان فرانسوی فکر کرده اید؟ یا خواسته اید یادگیری زبان اسپانیولی یا آموزش زبان ایتالیایی یا آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی را آغاز کنید؟ در مورد آموزش زبان آلمانی که بسیاری از مهاجران ایرانی به کشور آلمان مهاجرت می کنند و حتی در کشورهای دیگر مثل اتریش و سوئیس نیز کاربرد دارد چطور؟ آیا سعی کرده اید آن را فرابگیرید؟

مرکز زبان گات اولین مرکز تخصصی آموزش آنلاین تمامی زبان ها درشهر مقدس قم بوده و در زمینه برگزاری دوره های آموزش زبان و مشاوره زبان آموزان در چندین سال فعال می باشد. مرکز زبان گات افتخار دارد جمعی از زبده‌ ترین و کارآزموده‌ ترین اساتید زبان های خارجی اعم از اساتید native و ایرانی را در امر آموزش و مدیریت دراختیار داشته باشد و سطح کیفی بالایی را در این امر ارائه دهد .

از داوطلبان علاقه مند به یادگیری زبان های خارجی، کارجویان و داوطلبان فعال جهت کار در محیط های کاملا تخصصی زبان، دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه های مطرح کشورهای پیشرفته‌؛ دعوت میشود تا با فراگیری زبان های خارجی به صورت آنلاین در مرکز زبان گات و پس از اخذ گواهی رسمی، در مدت زمان ۶ ماه الی ۱ سال (بصورت کلاسهای عمومی آنلاین عادی، فشرده و فوق فشرده  ی آنلاین) شانس بهره‌گیری از بهترین امکانات آموزشی، فرهنگی و رفاهی را در کشورهای خارجی به دست آورند .

آموزش تخصصی و حرفه ای زبانهای زنده دنیا با کادر آموزشی متعهد و متخصص به صورت آنلاین از مبتدی تا پیشرفته در کلیه سطوح سنی و علمی بدون محدودیت های زمانی و مکانی در بهترین آموزشگاه سطح کشور این بار در شهر قم میسر شده است .

مرکز زبان گات آموزشگاهی عالی و درجه یک برای آموزش زبان های خارجی است که یکی از خصوصیات بارز این آموزشگاه استفاده از اساتید برجسته زبان در کلاس های آنلاین زبان های خارجی در شهر قم  است و از دیگر امکانات عالی این آموزشگاه برپایی انواع کلاس های آموزشی ویژه بزرگسالان و خردسالان به صورت آنلاین می باشد .