آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

برگزاری کلاس های مجازی زبان آلمانی در شهر کرج, کلاس های آنلاین, برگزاری کلاس های مجازی زبان آلمانی در شهر کرج |

برگزاری کلاس های مجازی زبان آلمانی در شهر کرج

کلاس های آنلاین

* قابل توجه ساکنین محترم شهر کرج *

" مرکز زبان گات تنها برگزار کننده ی آموزش کلیه ی زبان های خاص دنیا به صورت آنلاین (مجازی) برای شما در هر نقطه از شهر کرج و حومه ی کرج می باشد .

این مرکز قادر است با توجه به مشغله های روزمره ی تمامی افراد در موقعیت های مختلف اعم از : تحصیلی - شغلی - خانوادگی و ... کلاس های آنلاین خود را در بهترین و مثمرثمرترین حالت با حضور مجرب ترین اساتید برگزار می نماید .

 ویژگیهای کلاس های آنلاین :

 

- در این حالت از آموزش شما عزیزان در مکان دلخواه با توجه به زمان هایی که در اختیار دارید آموزش های لازم را دریافت می نمایید .

- کلاس ها توسط اساتید با تجربه و مسلط برگزار خواهد شد و شما در کوتاه ترین زمان به سطح موردنظرتان می رسید .

- در کلاس های آنلاین تمامی وقت کلاس در اختیار شماست و می توانید از زمان موجود بهترین استفاده را از آموزش های لازم داشته باشید .

- استفاده از جدیدترین نسخه های نرم افزار کلاس های آنلاین و همچنین پیشرفته ترین امکانات آموزش آنلاین - ایجاد فضایی شبیه کلاس های حضوری و امکان پرسش و پاسخ همزمان توسط استاد و زبان آموزان و همچنین انجام تکالیف فردی و بررسی های لازم توسط اساتید مربوطه 

- استفاده از محتوای مالتی مدیا ( متن-تصویر- صدا-فیلم-کتاب و...)برای انتقال کامل مطالب ارائه شده به زبان آموزان  
- حداکثر بهینه سازی در کیفیت صدا و تصویر جهت انتقال مطالب در بستر اینترنت
- محیط ساده و جذاب برای استفاده ی زبان آموزان 
 
 
 

مدارک و آزمون های مورد نیاز جهت مهاجرت و تحصیل در کشور آلمان :

قابل توجه تمامی ساکنین شهر کرج و حومه که متقاضی مهاجرت به کشور آلمان و همچنین تحصیل در این کشور می باشند اینکه بایستی شرایط مدارک مورد نیاز خود را به صورت زیر در نظر داشته باشید :

آزمون (ZD) :

این آزمون پس از گذراندن سطوح A1,A2,B1,B2 برگزار می شوند .

زبان آموزان محترم مطلع باشید که پس از سپری نمودن سطوح فوق و اخذ مدرک ZD  تنها می توانند مجوز شرکت درکلاس های زبان آلمانی در کشور آلمان را دریافت نمایند و پس از حضور در این کلاس ها و گذراندن 1 الی 2 ترم در کشور آلمان برای امتحان DSH محیا شوند تا بتوانند گواهی حضور در دانشگاه های آلمان را دریافت کنند .

آزمون DSH :

کلیه ی متقاضیان حضور در دانشگاه های کشور آلمان موظف هستندکه این آزمون را سپری نمایند و نمره ی قبولی از این آزمون را دریافت نمایند .

لازم به ذکر است این آزمون به صورت سراسری برگزار نمیشود و هر فرد قادر است آزمون را به صورت اختصاصی برگزار نماید .

آزمون DAF :

قابل توجه زبان آموزان محترم اینکه شما میتوانید با سپری نمودن آزمون DAF به صورت مستقیم وارد دانشگاه های کشور آلمان  شوید و نیازی به گذراندن دوره ی زبان آلمانی در کشور آلمان نمی باشید .

لازمه ی شرکت در آزمون DAF گذراندن سطح B2 می باشد و پس از اجرای آزمون DAF و اعلام نتیجه ی این آزمون که از سوی کشور آلمان ارسال میشود و شما بایستی 4 از نمره ی 5 این آزمون را کسب نمایید تا نشانگر سطح B2  برایتان باشد و سپس می توانید مجوز حضور در دانشگاه های کشور آلمان را دریافت نمایید .