آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

سیستم آموزشی

آموزشگاه زبان گات بهترین آموزشگاه ارائه دهنده ی آموزش کلیه ی زبان های خاص دنیا در تهران می باشد 

 آموزشگاه زبان گات مجری برگزاری کلاس های T.T.C و همچنین آموزش های لازم به علاقه مندان تدریس در حوزه ی زبان مربوطه می باشد.

با سلام و درود خدمت زبان آموزان عزیز و کلیه ی کاربران گرامی در این بخش جهت اطلاع شما توضیحات مختصری  از سیستم آموزشی آموزشگاه زبان گات شرح خواهیم داد. 

کلاس های ترمیک طول هفته:

کلاس ها به صورت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای شنبه - دوشنبه یا یکشنبه - سه شنبه تشکیل می شود

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دائر می باشد. این کلاس ها تنها برای آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه قوانین کلیه کلاس های ترمیک در زبان های مختلف است.

کلاس های فشرده ی پایان هفته:

کلاس ها به صورت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای با این تفاوت از کلاس های بین هفته که هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای ( 3 ساعته ) برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه و یا جمعه ( یک روز در هفته ) تشکیل می شود

* هدف از انتخاب گزینه ی کلاس های فشرده ی پایان هفته این است که دانشجویان و شاغلین و یا تمامی افرادی که طول هفته مشغله ی کاری بسیاری دارند بتوانند از آموزش های لازم بهره مند شوند 

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دائر می باشد.

کلاس های فشرده ی طلایی VIP

کلاس ها به صورت 30 جلسه ی 90 دقیقه ای هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای ( 3 ساعته ) برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای زوج یا فرد ( 3 روز در هفته ) تشکیل می شود

* هدف از انتخاب گزینه ی کلاس های فشرده ی پایان هفته این است که تمامی افراد با صرفه جویی در وقت و استفاده از زمان لازم جهت رسیدن به هدف مشخص خود  بتوانند از آموزش های لازم بهره مند شوند 

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دایر می باشد.

  

آموزش آنلاین:

این آموزش ها نوعی یادگیری برنامه ریزی شده است که به واسطه ی این شیوهاز تدریس یادگیری و آموزش در محیط های جداگانه ای صورت می پذیرد و در این حالت ما به تکنولوژی های ارتباطی و طراحی و برنامه ریزی آموزشی نیازمندیم.

در یادگیری های آنلاین تنها تمرکز آموزش بر روی نیازهای یادگیرنده در رابطه با مدرس میباشد و تعاملات یادگیری در محوریت فرد خلاصه می شود. 

کلاس های آنلاین گروهی و خصوصی در آموزشگاه زبان گات 

آموزشگاه زبان گات مجری برگزاری زبان های خاص دنیا در تهران و شهرستان ها,همچنین کشورهای مختلف دنیا به صورت آنلاین گروهی و خصوصی می باشد این کلاس ها با استفاده از مجرب ترین کادر آموزشی و اساتید معتبر در کلیه ی زبان ها با تضمین صددرصدی قبولی متقاضیان عزیز در سطوح مختلف جهت آزمون های داخلی و خارجی قابل اجرا می باشد. 

ویژگی های مثبت حضور زبان آموزان در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان گات به شرح زیر می باشد: 

- سهولت استفاده ی بهینه از کلاس های آنلاین با توجه به زمان پیشنهادی از طرف زبان آموزان به آموزشگاه دسترسی همگانی افراد در تهران و شهرستان ها و سایر کشورهای دنیا به فضای مجازی و تبادل اطلاعات در نقاط مختلف از طریق کلاس های آنلاین.

- حضور در کلاس های آنلاین جهت آسایش هرچه بیشتر زبان آموزان از کلاس های موجود جهت عدم تردد افراد در مسیرهای پر ترافیک در نقاط مختلف تهران

- آشنایی هرچه بیشتر افراد با یک هدف مشخص در نقاط مختلف با یکدیگر جهت ارتقاء سطح یادگیری آنها در زبان مشترکی که تمایل به آموزش آن دارند

همچنین علاوه بر ویژگی های ذکر شده از کلاس های آنلاین گروهی و خصوصی درآموزشگاه زبان گات استفاده از این کلاس ها با شرایط ویژه در این مرکز به صرفه ترین و مناسب ترین پیشنهاد و البته از نظر آموزشی با کیفیت ترین انتخاب برای شما خواهد بود.

هدف ما در آموزشگاه زبان گات رضایتمندی هرچه بیشتر شما جهت کسب هدفتان می باشد. 

برگزاری دوره های IELTS در آموزشگاه زبان گات: 

IELTS برگرفته از واژه ی International English Language Testing System به معنای سامانه ی جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.

دوره های  IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه ی تحصیل در تمامی کشورها می باشد.

IELTS آزمونی بریتانیایی است که از این نظر برابر با آزمون TOEFL که آزمونی آمریکایی است قرار می گیرد.

زبان آموزان محترم جهت انتخاب دوره های آموزش IELTS یا TOEFL بایستی این نکته را در نظر بگیرند که هنگام انتخاب کشور مقصد الویت اصلی آن کشور با کدامیک از آزمون ها می باشد.

نحوه ی برگزاری آزمون های IELTS:

نمره بندی این آزمون از سطح 0 تا 9 است که قبولی در این آزمون ها با کسب نمره ی 5 در سطح متوسط واز نمره ی 6 به بالا در سطح عالی سنجیده میشود . ضمنا" دانشگاه کمبریج , دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد نمره ی IELTS  را با حداقل سطح 7 می پذیرند.

آزمون های IELTS به دو گونه ی General (عمومی) و Accodemic (آکادمیک) برگزار می شود که شیوه ی آکادمیک آزمون های IELTS مورد قبول ورود به سایر دانشگاه های جهان می باشد . این آزمون ها از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین المللی دنیا جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان محسوب می شود. 

آموزشگاه زبان گات مفتخر است که دارای اساتیدی با مهارت های کافی و مورد تایید آزمون های سفارت در زمینه ی برگزاری کلاس های تخصصی آموزش در سطوح مختلف IELTS برای زبان آموزان با هر سطحی از دانش آنها در حوزه ی انگلیسی می باشد.

برگزاری دوره های IELTS در آموزشگاه زبان گات به صورت زیر و با شرایط ویژه ی این آموزشگاه در بهترین محیط آموزشی می باشد:

ضمنا" لازم به ذکر است در ابتدای امر حضور در این دوره ها ملزم به تعیین سطح زبان آموزان توسط سوپروایزر مربوطه می باشد و همچنین آموزشگاه در تمامی سطوح کلاس های گروهی و خصوصی برگزار می نماید. 

 
 
دوره مکالمه آزاد - Free Discussion 
آموزشگاه  زبان گات برگزار کننده کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی - آلمانی - ترکی استانبولی - فرانسه و اسپانیایی به صورت حرفه ای با اساتید   native  با لهجه های american و Biritish  برای زبان انگلیسی می باشد.
مرکز زبان گات  همواره خواستار ایجاد فضایی مناسب جهت ارتقاء کیفی سطح زبان آموزان در سراسر تهران بوده است از این رو کلاس هایی را جهت افزایش معلومات و همچنین طرز بیان صحیح و سریع دانشجویان پشتیبانی و اجرا می کند.
این کلاس ها در 14 جلسه ی 90 دقیقه ای روزهای چهارشنبه ساعت7:30 - 6 با حضور اساتید برتر تهران برگزار می گردد.
حداقل سطح لازم برای شرکت در این کلاس ها سطح  INTERMEDIATEاست و زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن در باره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده , اصطلاحات عامیانه و روز مره , مکالمات سطح پیشرفته زبان و بسیاری مطالب متنوع و کارا را می آموزند.
این دوره صرفا جهت بهبود listening و speaking می باشد و تاکید اصلی بر تصحیح لهجه ی زبان آموزشی است و کلیه ی کلاس ها مکالمه محور است و بر پایه ی هیچ کتابی نیست و موضوعات هر جلسه از پیش توسط استاد تهیه گردیده و زبان آموزان می توانند برای هر جلسه، خود را آماده کرده تا بتوانند درباره موضوع مورد نظر به مباحثه بپردازند.

کلاس های بحث آزاد مخصوص شاغلین , زبان آموزان سطوح advanced و متقاضیان مهاجرت یا آزمون های آیلتس و تافل می باشد.

 

دوره های TTC چیست؟ 

دوره های TTC در واقع دوره های تربیت معلم برای تدریس دوره های مختلف زبان می باشد و TTC مخفف Teacher Training Course می باشد.

در دوره تربیت  مدرس  مرکز زبان گات چگونگی ارتقا مهارت در تدریس و روش های به روز تدریس دوره های مختلف زبان به طور کامی آموزش داده می شود.

 تفاوت دوره تربیت مدرس مرکز زبان گات با سایر مراکز این است که مسئولین آموزشی این مرکز براین اعتقادند که دوره تربیت معلم باید کاملا به صورت کاربردی تدریس شود،زیرا تدریس یک تجربه است و با تمرین می تواند به اوج برسد.

 

دوره تربیت مدرس با ارائه مدرک بین المللی معتبر تحت نظرسازمان  فنی حرفه ای در آموزشگاه زبان گات به مدت 18 جلسه 90 دقیقه ای،روزهای پنجشنبه ساعت 10 الی 13 برگزار می شود.  
اساتید در جلسات اول مراحل تدریس را قدم به قدم آموزش می دهند و سپس در جلسات بعدی از شرکت کنندگان در کلاس درخواست می کنند که با آمادگی قبلی اقدام به DEMO دادن کنند یعنی به طور کاربردی تدریس کنند و در عمل تدریس را تجربه کرده تا نقاط ضعف خودرا با راهنمایی اساتید گات بیابند و مرتفع سازند. 
تمام جزئیات در دوره تربیت مدرس در کمترین زمان تدریس می شوند و سپس از شرکت کنندگانی که DEMO آنها قابل قبول بوده است دعوت به شرکت در کلاس اساتید گات می شود تا در تعداد جلسات مشخصی در کلاس های واقعی مهارت های تدریس خودرا افزایش دهند و در نهایت پس از بررسی مدیریت و سوپروایزرهای این مرکز از افرادی که به قابلیت های مناسبی در امر تدریس رسیده باشند دعوت به عمل می آید تا به عنوان استاد در مجموعه آموزشگاه های گات تدریس کنند.

ما اعتقاد داریم تدریس و انتقال صحیح مطالب امری کاملا متفاوت با میزان دانش است.

انتقال صحیح و ساده مطالب می تواند کلاس را برای هر زبان آموزی جذاب کند .

معلمی کردن یک مهارت است و افرادی که به درستی آن را بیاموزند  میتوانند مبدل به اساتیدی مجرب و حرفه ای گردند.

به طور کلی یکی از اهداف اصلی تدریس دوره های تربیت مدرس (TTC) مرکز زبان گات این است که اساتید مجربی را پرورش داده و در امر آموزش،این اساتید را به کار گیرد یا به عبارت دیگر اولین مصرف کننده این تولید،مجموعه آموزشکاه های گات خواهد بود.

به طور کلی در کلاس های تربیت مدرس (TTC) گات موارد ذیل تدریس می گردد:

🔴 آموزش مراحل قدم به قدم تدریس هربخش

🔵 چگونگی برقراری ارتباط با زبان آموز

🔴 چگونگی برگزاری یک کلاس با هیجان

🔵 چگونگی ایجاد انگیزه  و علاقه در زبان آموزان

🔴 آموزش عبارات مورد نیاز در کلاس در حین آموزش (Classroom Language)

🔵 چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های زبان آموزان در حین مکالمه در کلاس

🔴 چگونگی بازی با کلمات در کلاس جهت تقویت زبان آموزان در مکالمه