تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان تهران, دارای 6شعبه فعال در سطح تهران, آموزش زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان تهران |

آموزش زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

دارای 6شعبه فعال در سطح تهران

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گات به عنوان یکی از با سابقه ترین و موفق ترین آموزشگاه های تدریس زبان های خارجی با بیش از 10 سال تجربه کاری و دارا بودن کادری مجرب، اساتید حرفه ای و جدید ترین متدهای آموزشی توانسته علاوه بر جلب رضایت دانشجویان خود میزبان سفیر دیگر کشورها باشد. به جرات می توان گفت، گات یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران می باشد که طی این سال ها افتخارات زیادی کسب کرده است. 


افتخارات آموزشگاه زبان گات


مرکز زبان گات با کسب نشان افتخار در زمینه های مختلف نظیر اساتید معتبر، متد آموزشی روز دنیا و همچنین اعطای مدارک مورد تائید کلیه ی مجامع بین المللی به زبان آموزان خود به شما این اطمینان را می دهد که بدون شک شما با گزینش این مرکز آموزشی به عنوان مرکز آموزشی مناسب و مورد تائید مجامع علمی تهران و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از میان خیل عظیم آموزشگاه های سراسر تهران و شهرستان ها قادر گشته اید به درستی در اجرای هدف تان گام برداشته و مسیر آموزشی خود را  با به روزترین متد آموزشی سراسر دنیا توسط معتبرترین اساتید سپری نمائید.

متدهای آموزشی آموزشگاه گات


موسسه زبان گات برخلاف آموزشگاه های دیگری که تا امروز با تاکید بر گرامر زبان انگلیسی و جدا ماندن از آموزش مکالمه و گسترش دایره ی لغات افراد در زمینه ی زبان انگلیسی موجب دلزدگی و خستگی هرچه بیشتر زبان آموزان و در نهایت رها کردن آموزش انگلیسی از سوی آن ها می شود بخش عمده ای از سیستم آموزشی خود را بر محور مکالمه قرار داده ایم و توانسته ایم با آموزش های مناسب توسط اساتید معتبر خود اشتیاق یادگیری هرچه بیشتر افراد را برای آموزش زبان انگلیسی سریع مکالمات روزمره و کلمات کاربردی هرچه بیشتر در هر دوره ایجاد نماییم و آنها با توجه به اینکه قادر هستند پس از اتمام هر دوره تقویت و تسلط در صحبت کردن خود را مشاهده نمایند هر روز باانگیزه تر از قبل در مسیر یادگیری قرا می گیرند و زودتر از هر زمانی به هدف خود دست می یابند. 


منابع مورد تایید آموزشگاه زبان گات


همان طور که همگی مطلع هستیم برای آموزش های مناسب و مورد تائید در هر زمینه ای بایستی تبصره و قانون از مرکز معتبر مربوطه وجود داشته باشد تا از نظر آموزشی فاکتورهای اساسی را در بر داشته باشد و در پایان هر دوره بتوانیم در هر جای دنیا قوانین مربوطه را به صورت بین المللی اجرا نماییم مثلا" برای آموزش و تعلیم آئین نامه ی رانندگی و یا بخش عملی هدایت خودرو هر کشور قانون خودش را اجرا نمی کند بلکه همه ی مردم در سراسر دنیا با هر ملیت و زبانی از یک قانون بین المللی واحد و  مورد تائید پیروی می نمایند. 
ما نیز در مرکز زبان گات آموزشگاهی با عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از قانون کتب درسی واحد در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی که مورد تائید مجامع علمی و سفارت بریتانیا یا کشورهایی که 
بایستی برای حضور در آن ها به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید جدا نمانده ایم و منابع خود را با کسب مجوز از سوی وزارت های مربوطه جهت ارائه به زبان آموزان خود انتخاب نموده ایم و قطعا" جامع ترین مجوز از سوی وزارت های مربوطه جهت ارائه به زبان آموزان خود انتخاب نموده ایم و قطعا" جامع ترین متد آموزشی در اختیار تک تک شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

آموزشگاه  زبان گات را می توان با توجه به سالها تجربه درخشان و موارد زیر بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران معرفی کرد.

⚫️ نشان دادن مسیر درست یادگیری زبان

⚫️ همکاری با مدرسین مجرب

⚫️ تنها برند معتبر زبانهای نادر دنیا

⚫️ جدیدترین و بهترین متد آموزشی

⚫️ ارائه مدرک بین المللی TTC تحت نظر سازمان فنی حرفه ای

⚫️ ارائه برنامه ریزی اختصاصی با توجه به هدف شما

⚫️ همکاری با دانشگاه های کره

⚫️ مورد تایید سفارت سوئد

آموزشگاه زبان گات برای بدست آوردن جایگاه بهترین آموزشگاه زبان در تهران دارای استانداردها و شرایط خاص آموزشی می باشد.

یادگیری زبان انگلیسی که به هرحال  به زبان ارتباط مردم دنیا بدل شده است،در الویت کاری تاجران،دانش پژوهان و...قرار می گیرد.

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان،آمریکا،کانادا،استرالیا،ایرلند،نیوزلند،آفریقای جنوبی،غنا و بسیاری از کشورهای دیگر کاربرد دارد.

امروزه کاربرد زبانهای خارجی بخصوص زبان انگلیسی در زندگی روزمره غیرقابل انکار است.تقریبا تمام اقشار جامعه و تمام سنین کمابیش با زبان انگلیسی سروکار دارند.

 یادگیری زبان انگلیسی می تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد،اما مسیر آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است.

گروه آموزشی انگلیسی گات،کلاسهای آموزشی خود را در راستای نیازهای امروز جامعه ارائه می دهد. 

  

چرا زبان انگلیسی را در آموزشگاه زبان گات بیاموزیم؟

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم ؟

قبل از اینکه تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان انگلیسی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور انگلستان

- مهاجرت به کشور انگلستان

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان انگلیسی زبان

- کارکردن در شرکت های انگلیسی 

- مراودات شغلی با انگلیسی ها

- سفر توریستی به کشور انگلستان

- مطالعه ادبیات یا فلسفه انگلیسی و آشنایی با فرهنگ کشور انگلستان

 

آموزشگاه زبان گات با بکارگیری بهترین اساتید زبان محدودیت های زبانی شمارا برطرف می کند. آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات از هر نظر یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان شماست.

در آموزشگاه زبان گات یادگیری زبان را با جدیدترین متد و توسط اساتید مجرب تجربه کنید.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات براساس کتب  Top Notch پیش می رود که هر چهار مهارت شما (شنیداری،گفتاری،نوشتاری و گرامر) را تقویت می کند.

همچنین برای اطلاع از سطح کنونی زبان خود میتوانید همین حالا به بخش تعیین سطح آنلاین سایت ما مراجعه نمایید و برای تعیین سطح شفاهی به صورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید.

جهت ارتباط با مشاورین و یا اطلاع از کلاس مورد نظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه و یا بخش تماس با ما ی سایت از راهنمایی آنها بهره مند شوید.   

 :برگزار کننده دوره های مکالمه برای رده سنی مختلف   

  فونیکس (Phonics) 

رده سنی بین 6-4 سال

متد آموزشی 👈 Phonics  کودکان (Kids)

رده سنی بین 12-6 سال

متد آموزشی👈Family&Friends

 

    نوجوانان (Teenager)

رده سنی بین 18-12 سال

متد آموزشی👈 Hey there

 


 بزرگسالان (Adult)

رده سنی 18 سال به بالا

متد آموزشی 👈 Top Notch

   

انگلیسی را برای هر هدفی که بخواهید،آموزشگاه زبان گات دوره ویژه ای را برای آن در نظر گرفته است.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی­­, بهترین آموزشگاه زبان, آموزشگاه زبان, آموزش زبان انگلیسی,سیستم آموزشی,منابع مورد تائید,مرکز زبان گات,متد آموزشی,مجامع بین المللی,معتبر,بریتانیا,قانونی