تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

کلاس های بحث آزاد

دوره مکالمه آزاد - Free Discussion
 
آموزش زبان گات برگزار کننده کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت حرفه ای با اساتید   native  با لهجه های american و Biritish  می باشد. مرکز زبان گات  همواره خواستار ایجاد فضایی مناسب جهت ارتقاء کیفی سطح زبان آموزان در سراسر تهران بوده است از این رو کلاس هایی را جهت افزایش معلومات و همچنین طرز بیان صحیح و سریع دانشجویان پشتیبانی و اجرا می کند. این کلاس ها چهارشنبه ها ساعت 8-6 با حضور اساتید برتر تهران برگزار می گردد. حداقل سطح لازم برای شرکت در این کلاس ها سطح  INTERMEDIATEاست که به صورت 1روز در هفته 2 ساعته در شعبات مرکز زبان گات برگزار می شود. زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن در باره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده , اصطلاحات عامیانه و روز مره , مکالمات سطح پیشرفته زبان و بسیاری مطالب متنوع و کارا را می آموزند. این دوره صرفا جهت بهبود listening و speaking می باشد و تاکید اصلی بر تصحیح لهجه ی زبان آموزشی است. زبان آموزان قادر هستند با تماس تلفنی وارتباط با مشاور مرکز نام خود را رزرو کنند.

کلاس های بحث آزاد انگلیسی مخصوص شاغلین , زبان آموزان سطوح advanced و متقاضیان مهاجرت یا آزمون های آیلتس و تافل می باشد . در این دوره های فشرده آموزشی که با اساتید native  و دانشگاهی برگزار میگردد متد بحث و گفتار آزاد بر پایه ی تقویت صحیح listening , speaking  می باشد دارای سطوح پایه و پیشرفته می باشد.

این کلاس برای تقویت گفتار زبان آموزان می باشد. موضوعات هر جلسه از پیش توسط استاد تهیه گردیده و زبان آموزان می توانند برای هر جلسه، خود را آماده کرده تا بتوانند درباره موضوع مورد نظر به مباحثه بپردازند.

برای مشاوره آموزشی رایگان انگلیسی و اطلاع از دوره بحث آزاد زبان انگلیسی تماس با ما را پر نمایید و  با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.