تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران

آموزش زبان نروژی, , آموزش زبان نروژی |

آموزش زبان نروژی

آموزشگاه زبان نروژی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

زبان نروژی یک زبان با ریشه آلمانی است که حدود ۵ میلیون گوینده در جهان دارد که اکثر آنها در نروژ زندگی می کنند. آموزشگاه زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان نروژی در ایران می باشد. زبان نروژی علاوه بر نروژ در کشور های دانمارک ، سوئد، آلمان ، انگلیس ، اسپانیا و آمریکا نیز صحبت می شود.

الفبای زبان نروژی دارای ۲۹ حرف می باشد. زبان نروژی در بخش نوشتاری و بخش گفتاری با هم تفاوت های بسیاری دارند. در قسمت گفتاری زبان نروژی هر بخشی از نروژ دارای لهجه خاص خود می باشد و دانشجویان و دانش آموزان نروژی می توانند آزادانه با لهجه مورد نظر خود در مدرسه ها صحبت کنند. این زبان دارای دو نوع در بخش نوشتاری خود است. Nynorsk و Bokmal این دو حالت هستند. Bokmal معمولا به زبان کتابی نروژ اطلاق می شود و Nynorsk که به New Norwegian معروف است.

آموزشگاه زبان نروژی گات در کلاس های زبان نروژی به هر دو بخش Bokmal  و Nynorsk می پردازد و اساتید این زبان می توانند زبان نروژی به فارسی را به خوبی برای زبان آموزان توضیح داده و نکات گرامری این زبان را به بهترین شکل ممکن برای آنها توضیح دهند. یادگیری زبان نروژی می تواند دلایل زیادی داشته باشد ، اما به هر دلیلی به دنبال آموزشگاه زبان نروژی در تهران و ایران هستید ، آموزشگاه زبان نروژی گات  بهترین گزینه برای شما است.

در دوره ها ی آموزش زبان نروژی آموزشگاه زبان گات  علاوه بر آموزش گرامر زبان نروژی ، مکالمه زبان نروژی هم آموزش داده می شود تا کسانی که به یادگیری این زبان برای اهدافی همچون مهاجرت و یا ادامه تحصیل نیاز دارند نیز نیاز های خود را برطرف سازند.

نروژ عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است. نروژ کشوری است که در آن میزان تحصیلات، درآمد ماهانه، امید به زندگی، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل می باشد و موجب شده مردم آینده روشنی را برای خود در این کشور تصور کنند.
زیان نروژی که در تلفظ و نوشتار "نشک" NORSHK تلفظ و نوشته می شود،یک زبان هندو اروپایی از شاخه گروه زبان های اسکاندیناویایی(سوئدی،دانمارکی،نروژی) و جزو خانواده زبان های ژرمنی شمالی یا آلمانی است. در نروژ زبان رسمی کشور،زبان نروژی است اما براساس آخرین آمارهای رسمی،بیش از 67 درصد از مردم نروژ زبان انگلیسی را در سطح عالی می دانند اما با این وجود زبان نروژی کلید ورود به بازار کار و زندگی در نروژ است و برای هیچ مهاجری که قصد زندگی بلند مدت در نروژ را دارد گریزی از آن نیست.
مرکز زبان گات با علم بر این موضوع اقدام به برگزاری کلاس های زبان نروژی نموده است تا پاسخگوی نیاز علاقه مندان به اقامت در این کشور باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق بخش تماس باما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.