تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران

آموزش زبان نروژی, , آموزش زبان نروژی |

آموزش زبان نروژی

نروژ عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است. نروژ کشوری است که در آن میزان تحصیلات، درآمد ماهانه، امید به زندگی، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل می باشد و موجب شده مردم آینده روشنی را برای خود در این کشور تصور کنند.
زیان نروژی که در تلفظ و نوشتار "نشک" NORSHK تلفظ و نوشته می شود،یک زبان هندو اروپایی از شاخه گروه زبان های اسکاندیناویایی(سوئدی،دانمارکی،نروژی) و جزو خانواده زبان های ژرمنی شمالی یا آلمانی است. در نروژ زبان رسمی کشور،زبان نروژی است اما براساس آخرین آمارهای رسمی،بیش از 67 درصد از مردم نروژ زبان انگلیسی را در سطح عالی می دانند اما با این وجود زبان نروژی کلید ورود به بازار کار و زندگی در نروژ است و برای هیچ مهاجری که قصد زندگی بلند مدت در نروژ را دارد گریزی از آن نیست.
در سرتاسر دنیا،بیش از 5 میلیون نفر به زبان نروژی صحبت میکنند.
در نروژ،دو زبان نوشتاری وجود دارد. زبان نوشتاری رسمی نروژی "بوکمل" Bokmål نام دارد که در اغلب نقاط نروژ زبان رسمی مردم محسوب می شود و بیش از 90 درصد مردم نروژ به این زبان می نویسند. زبان نوشتاری دیگری هم به عنوان زیان نروژی جدید یا " نی نشک " Nynorsk وجود دارد که در نقاط خاص و محدودی از نروژ استفاده میشود.

 
دوره های آموزشی زبان نروژی در مرکز زبان گات:
مرکز زبان گات با علم بر این موضوع اقدام به برگزاری کلاس های زبان نروژی نموده است تا پاسخگوی نیاز علاقه مندان به اقامت در این کشور باشد.