تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان تهران, , آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان تهران |

آموزش زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان گات

چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم؟

قبل از این که تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان اسپانیایی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان اسپانیایی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور اسپانیا

- مهاجرت به کشور اسپانیا

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان اسپانیایی زبان

- کارکردن در شرکت های اسپانیایی

- مراودات شغلی با اسپانیایی ها

- سفر توریستی به کشور اسپانیا

- مطالعه ادبیات یا فلسفه اسپانیایی و آشنایی با فرهنگ کشور اسپانیا

 

به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان گات دارای قوی ترین کادر آموزش زبان اسپانیایی  می باشد. جالب است بدانید زبان اسپانیایی با جمعیت متکلمین بیش از 500 میلیون نفر به دسته ی اولین زبان های پرطرفدار دنیا ملحق شده و زبان دوم ایالات متحده آمریکا به شمار می آید.

زبان اسپانیایی در عین حال دومین زبان ساده دنیا برای یادگیری به حساب می آید. کشور اسپانیا به دلیل دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه های عالی جهانی می تواند جایگاه بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان سراسر دنیا از جمله ایران باشد.

در سال های اخیر بدلیل مراودات اقتصادی و بازرگانی فراوان بین ایران و اسپانیا احساس نیاز به آموزش زبان اسپانیایی بیش از پیش در شرکت ها و در بین مردم حس می شود.

آموزش زبان اسپانیایی در تهران

آموزشگاه زبان گات با بکارگیری اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین اساتید Native یا بومی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی در سطوح مختلف به صورت کلاس های گروهی و خصوصی نموده است. 

آموزشگاه زبان گات با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در 6سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد.

کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین متد موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا  طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (cervantes) می باشد.

همچنین برای علاقه مندان به شرکت در آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)،آموزشگاه زبان گات دوره های خاص آمادگی در آزمون را در سطوح مختلف طراحی کرده است.

مدرک DELE یا همان دیپلم اسپانیایی مانند دیگر زبانهای اروپایی شامل 6سطح از A1 تا C2 می باشد.

لازم به ذکر است که آزمون DELE در بیش از 100 کشور دنیا به طور همزمان و دوبار در سال برگزار می شود: نیمه اول خردادماه و نیمه اول آذر ماه.

هزینه نسبی آزمون بسته به سطح آن مبلغی بین 100 تا 200 هزار تومان می باشد. این مدرک تاریخ انقضا ندارد و اعتبار آن همیشگی است.

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه های گات در 5 شعبه در نقاط مختلف تهران در بیش از 10 زبان بین المللی دنیا آماده ی جذب دانشجو هستند، همچنین تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران نیز در موسسه زبان گات انجام می گیرد. شما علاقه مندان به یادگیری زبان اسپانیایی می توانید از کلاس های ترمیک و یا فشرده اسپانیایی استفاده کنید.

با شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان گات می توانید قبولی در سطح مورد نظر خودرا در آزمون DELE تضمین کنید.اطمینان همیشگی شما از افتخارات ماست.

برای ارتباط با مشاورین ما می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق بخش تماس با ما ی سایت با آنها در ارتباط باشید.              


سیستم آموزشی:

کلاس های فشرده آخر هفته: