تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی, , کلاس های مکالمه زبان انگلیسی |

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

دوره های مکالمه انگلیسی در آموزشگاه زبان گات با کتاب های TOP NOTCH   برگزار میگردند. این کتاب ها علاوه بر آموزش سریع و کامل مکالمه زبان انگلیسی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های ایلتس و تافل را دارند به عنوان دوره های Pre-IELTS محسوب می شوند.آموزشگاه زبان گات برای اینکه شما مکالمه زبان انگلیسی را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید  کتاب های Oxford Word Skill  را جهت افزایش دامنه واژگان انگلیسی دانشجویان در کنار کتاب هایTOP NOTCH  در نظر گرفته است. این دوره ها می توانند به صورت های مختلفی و برای سطوح مختلف قابل بهره بری باشد.. یادگیری مکالمات انگلیسی در آموزشگاه زبان گات  از بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی دیگر متفاوت است. اساتید انگلیسی آموزشگاه زبان گات  اساتید native  و یا اساتیدی هستند که در دانشگاه های معتبر تهران و ایران در رشته آموزش زبان انگلیسی و یا ترجمه زبان انگلیسی تحصیل کرده اند ، دارای تجربه در این زمینه هستند و دوره های T.T.C  آموزشگاه زبان گات را گذرانده اند

کلاس های مکالمه گروهی
شامل 18 ترم می باشد که زبان آموز پس از گذراندن این دوره قادر خواهد بود به راحتی صحبت کرده و متون مختلف را ترجمه کند. از آنجایی که دراین دوره تمرکز بر روی صحبت کردن در بالاترین حد ممکن می باشد زبان آموزانی که قصد فراگیری صحیح speaking را دارند. با سپری کردن این دوره به راحتی به هدف خود دست پیدا می کنند. در این دوره ازجدیدترین متد روز دنیا جهت فراگیری زبان استفاده شده است که به موجب این  دانشجو قادر خواهد بود به زبان روز دنیا نزدیک شده و خود را با زبان موردنظر آن کشور همگام سازد. در این کلاس ها از لهجه های مختلف در قسمت هایی چون listening و movie جهت آشنا شدن زبان آموز با طرز گفتار نقاط مختلف زبان کشور مورد نظر استفاده می شود.

 روزهای زوج
کلاسهای روزهای زوج شنبه ها، دوشنبه ها برگزار می شوند و هر ترم به مدت ده جلسه 120دقیقه ای می باشد.
روزهای فرد
کلاسهای روزهای فرد یکشنبه ها و سه شنبه ها برگزار می شوند و هر ترم به مدت ده جلسه 120 دقیقه ای می باشد.
 کلاسهای فشرده آخر هفته، چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه

آموزشگاه زبان گات در نظر دارد که برای رضایتمندی همه زبان آموزان خود کلاس های فشرده آخرهفته برگزار کند.

کلاس های فشرده آموزشگاه زبان گات مناسب کسانی است که به دلیل فشردگی کار و یا تحصیل قادر به شرکت در کلاس های ترمیک طول هفته نیستند. این کلاس ها روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه و یا جمعه به مدت  جلسه 3ساعت برگزار میشود .

کلاس های فشرده آخر هفته به صورت دو جلسه 1:30 برگزار میشود ومیزان آموزش و بازدهی کلاس هماهنگ با چارت آموزشی آموزشگاه است  تفاوتی با کلاس های دیگر ندارد.

آموزش مکالمه زبان,کلاس آیلتس