تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان ترکی استانبولی

 

چرا زبان ترکی استانبولی را در آموزشگاه زبان گات بیاموزیم؟

 چرا باید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم ؟

 قبل از اینکه تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان ترکی استانبولی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان ترکی استانبولی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور ترکیه

 - مهاجرت به کشور ترکیه

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان ترک زبان

- کارکردن در شرکت های ترکیه ای

 - مراودات شغلی با ترک ها

 - سفر توریستی به کشور ترکیه

 - مطالعه ادبیات یا فلسفه آلمانی و آشنایی با فرهنگ کشور ترکیه

 

 آموزش زبان ترکی استانبولی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

آموزش زبان ترکی استانبولی می تواند بدلایل مختلفی در آموزشگاه زبان گات برگزار شود .مسافرت به کشور زیبای ترکیه،مهاجرت و حتی ادامه تحصیل می تواند شمارا مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید.

دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان گات برای داوطلبینی مناسب است که قصد شرکت در آزمون TOMER را دارند و یا علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشند.

متد آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان گات سری کتاب های HITIT می باشد که این کتابها مورد تایید سفارت ترکیه و بهترین منبع برای آزمون تومر می باشد.

کتاب HITITویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرفارسی زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.
        آموزش زبان ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه ترکی استانبولی دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می .باشد


معرفی آزمون تومر ترکی استانبولی TÖMER

داوطلبانی که در مقاطع مختلف در ترکیه تحصیل خواهند کردمی توانند دیپلم تومر را قبل از آزمون کنکور سراسری دریافت نمایند.

بدیهی است که احراز مدرک تومر نیاز به سپری کردن دوره های آموزش زبان و شرکت در آزمون  " Yüksek Türkçe sınavı " می باشند تا بتوانند موفق به دریافت مدرک دیپلم تومر شوند.

داوطلبان می توانند این دوره ها و آزمون را در ترکیه و شهرهای مختلف و شعبات تومر آموزش لازم را دریافت کرده و نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.

مدارک تومر در دو نوع اعطا می شود:

الف) گواهینامه که اصطلاحا " sertifika " گفته می شود و دارای اعتبار موقتی است و در دو سطح مقدماتی و متوسطه انجام می گیرد. گواهینامه های دوره مقدماتی  دارای اعتبار 6 ماهه بوده که داوطلب شرکت در این آزمون باید رتبه B2 را بگیرد و گواهینامه های دوره متوسطه 2ساله که دارای رتبه B1 می باشد.

ب) دیپلم تومر که اصطلاحا Diploma گفته می شود، دارای اعتبار همیشگی است و دانشگاه های سطح ترکیه این مدرک را قبول دارند. این مدرک در سطح عالی انجام پذیرفته و می تواند علاوه از دانشگاه به عنوان مدرک در سطح فوق دیپلم زبان ترکی و همچنین مدرک اشتغال برای خدمت در تورها و مترجمی نیز بکار برود. این مدرک نیز با دو رتبه مورد توجه است.

رتبه اول که با C1 مشخص می شود برای استفاده در دانشگاه ها بوده و دانشجویان علاقمند به ورود به دانشگاههای ترکیه می بایستی چنین رتبه ای در امتحان اخذ نمایند که این رتبه با احراز 65 و بالاتر از 100 رتبه مورد توجه قرار گرفته و صادر می شود.

اما دتبه دوم با مشخصه C2 شناخته شده است که باز سطح عالی را نشان داده ولی این رتبه نشان دهنده نمره مابین 60 تا 65 از مجموع 100 امتیاز است. این مدرک برای اشتغال در شرکتها،کارخانجات،ادارات دولتی ترکیه در صورت عقد قرارداد و دعوت به کار،برای گرفتن حق تابعیت و یا تحصیل در واحد های غیر دانشگاهی به کار  می رود.


  سیستم آموزشی: 

ترمیک طول هفته وفشرده آخرهفته

 

منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم