آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران

بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران

اگر به دنبال یک مرکز زبان حرفه ای برای گذراندن دوره های تخصصی زبان های خارجی هستید، گات بهترین آموزشگاه زبان در مرزداران و غرب تهران است که وجه تمایز آن با دیگر موسسات فعال در زمینه آموزش زبان بسیار زیاد است. 
آموزشگاه زبان گات از سال 1388 فعالیت خود را به طور رسمی از شعبه مرکزی واقع در جنت آباد آغاز کرد. این موسسه از ابتدا با هدف جلب رضایت زبان آموزان، ایجاد محیطی آموزشی و از همه مهم تر جذب اساتید حرفه ای با مدارک تحصیلی معتبر همچنین سوابق کاری درخشان شروع به کار کرده که تا به امروز در 6 منطقه اصلی و قابل دسترسی در تهران شعبه تاسیس شده است. لازم به ذکر است که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی و دیگر زبان های خارجی رایج، این موسسه به آموزش زبان های نادر مانند چینی، اکراینی، روسی، عربی، ژاپنی، هلندی، سوئدی و ... نیز پرداخته است.

دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان گات

قطعا برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگر اهدافی دارید که به دنبال سریع ترین روش های رسیدن به مقصودتان هستید. کارشناسان مجرب این مجموعه با شناسایی و تحقیق در مورد یادگیری زبان دوم توانسته اند دوره های آموزشی ویژه ای را در اختیار زبان آموزان قرار دهند. به طور مثال اگر قصد مهاجرت دارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن برای آزمون سفارت آماده شوید به شما کلاس های فشرده را معرفی می کنیم، این کلاس ها 2 تا 3 روز در هفته به مدت 3 ساعت برگزار می شود.

اگر وقت کافی برای آمدن به آموزشگاه زبان را ندارید و یا مدت زمان کارتان اجازه ی شرکت در کلاس های فشرده را به شما نمی دهد، می توانید از کلاس های خصوصی ما بهره ببرید، انتخاب روز و ساعات برگزاری کلاس های خصوصی به عهده خودتان می باشد. همچنین این امکان را دارید تا کلاس های خصوصی را در منزل یا محل کارتان نیز برگزار کنید. کلاس های ترمیک هم برای محصلین، دانشجویان و تمامی افراد جامعه که محدودیت زمانی ندارند مناسب می باشد که دو جلسه ی 90 دقیقه ای در هفته برگزار می شود.