تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران

دوره های فشرده آیلتس IELTS در آموزشگاه زبان گات, , دوره های فشرده آیلتس IELTS در آموزشگاه زبان گات |

دوره های فشرده آیلتس IELTS در آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران از دپارتمان های مختلفی در 4شعبه مجزا تشکیل شده است که مهمترین آنها دپارتمان IELTS (آیلتس) می باشد.

همچنین آموزشگاه زبان گات برای اثبات جایگاه بهترین آموزشگاه زبان تهران از بهترین اساتید و جدید ترین روش های آموزشی در میان آموزشگاه های آیلتس تهران بهره برد.

آموزشگاه زبان گات با 8 سال سابقه آموزش زبانهای نادر ایران،مفتخر به برگزاری دوره های آیلتس به صورت فشرده و خصوصی بوده که با ارائه بهترین خدمات آموزشی توانسته نام خودرا به عنوان یکی از قطب های اصلی برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس در تهران سرزبانها بیاندازد. 

 آموزشگاه زبان گات در راستای برآورده شدن نیاز زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس IELTS  با محدودیت زمانی را دارند اقدام به تشکیل کلاسهای فشرده آیلتس در 4 ماه را نموده است.

برنامه ریزی و برگزاری این کلاسها به عهده تیم آموزشی مرکز زبان گات بوده و به صورت تخصصی و توسط اساتید مجرب آیلتس IELTS به  شکل زیر برگزار می گردد:

  کلاس های فشرده آیلتس  به صورت 3روز در هفته روزهای زوج یا روزهای فرد به مدت 3ساعت در شعبات مرکز زبان گات برگزار میشود.

کلاس های خصوصی :

با برنامه آموزشی اختصاصی مناسب زبان آموز

جهت دریافت اطلاعات دقیق کلاسها در بهترین آموزشگاه زبان تهران می  توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آموزش مکالمه زبان,کلاس آیلتس