آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان در تهران, بهترین آموزشگاه زبان در تهران, آموزشگاه زبان در تهران |

آموزشگاه زبان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

این روزها پیدا کردن آموزشگاه زبان خوب، مطابق با استانداردهای آموزشی کمی سخت و دشوار شده، زیرا تعداد موسسات زبان روز به روز رو به افزایش است. برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان قبل از ثبت نام باید از ویژگی ها و امکانات آن اطمینان خاطر کسب کنید. برای داشتن انتخابی درست مطابق با اهداف و برنامه ریزی هایتان با ما همراه باشید.

بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان گات از سال 88 فعالیت خود را به طور رسمی از شعبه مرکزی واقع در جنت آباد جنوبی آغاز کرد که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به 6 شعبه گسترش پیدا کرد. این مرکز زبان از ابتدا با هدف جلب رضایت زبان آموزان، ایجاد محیطی آموزشی و از همه مهم تر جذب اساتید حرفه ای با مدارک تحصیلی معتبر همچنین سوابق کاری درخشان شروع به کار کرده که تا به امروز در 6 منطقه اصلی و قابل دسترسی در تهران شعبه تاسیس شده است. لازم به ذکر است که در گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی و دیگر زبان های خارجی رایج، این آموزشگاه به آموزش زبان های نادر مانند پرتغالی، ایتالیایی، چینی، اکراینی، روسی، عربی، ژاپنی، هلندی، سوئدی و ... نیز پرداخته است.
هر کدام از شعب این آموزشگاه زبان در تهران کاملا با درایت و هوشمندانه انتخاب شده است تا زبان آموزان گرامی با وسایل نقلیه عمومی، تاکسی، اتوبوس، مترو و خودرو شخصی به راحتی به آموزشگاه رسیده و بدون تاخیر سر کلاس ها حاضر شوند. مرکزیت این شعبه ها باعث شده تا شما در هر منطقه ای که سکونت دارید به راحتی به شعبه مورد نظر دسترسی داشته باشید. حال انتخاب هر کدام از این مجموعه ها به عهده شخص شما می باشد زیرا هیچ کدام از این شعب به نسبت دیگر شعبه ها برتری نداشته، اساتید حرفه ای در تمامی این مراکز حضور دارند و همچنین مسئولیت و مدیریت هر 6 شعبه به عهده یک شخص می باشد، بر این اساس سیستم آموزشی یکپارچه و بی نقص در تمامی شعبه ها برقرار است.

ویژگی های یک آموزشگاه زبان خوب چیست؟

1. تقویت هر 4 مهارت (reading, writing, listening, speaking) به صورت همزمان و تقویت صحبت کردن زبان آموزان در زبان های خارجی
2. به کارگیری موثر ترین و جدید ترین متدها و روش های آموزش زبان های خارجی
3. حضور کارشناسان و مشاورین مجرب جهت راهنمایی هر چه بهتر زبان آموزان
4. ارائه ی دوره های متفاوت آموزشی برای تمامی سنین
5. تنظیم ساعت کلاس مطابق با اهداف و برنامه ریزی های شما
6. جذب اساتید با سابقه و دارای مدرک های معتبر آموزشی
7. ارزیابی اساتید قبل و بعد از استخدام (در طول ترم)
8. معرفی منابع آزمون های آیلتس و آزمون سفارت برای تمامی زبان ها
9. به کارگیری کتاب های آموزشی استاندارد در سطح بین المللی
10. برگزاری امتحان oral (شفاهی) برای تست speaking زبان آموزان توسط سوپروایزر و یا مدیر آموزشگاه