آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

کلاس آیلتس در تهران

بهترین آموزشگاه زبان برای برگزاری کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس

اگر به دنبال کلاس آیلتس در تهران هستید به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. در این موسسه هر 4 مهارت یعنی خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری به صورت تخصصی به زبان آموزان آموزش داده می شود. همان طور که می دانید موفقیت در آزمون آیلتس بدون تلاش و پشتکار همچنین است استادی مجرب و حرفه ای امری غیر ممکن است پس برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس در تهران دقت کنید. مرکز زبان گات، بهترین آموزشگاه زبان های خارجی، کلاس های آیلتس، تربیت مدرس T.T.C، انگلیسی بازرگانی و مدرسه زبان می باشد. حال برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آیلتس با ما همراه باشید:

کلاس آیلتس

کلاس های آیلتس در مرکز زبان گات به صورت ترمیک، خصوصی و آنلاین برگزار می شود. شما زبان آموزان عزیز با توجه به زمانی که در اختیار دارید می توانید از یکی از دوره های موجود بهره ببرید. در کنار تلاش های شخصی و استادی حرفه ای، داشتن منابع آموزشی استاندارد در موفقیت شما نقش بسزایی را ایفا می کند. انتخاب کتاب و منبع های آموزشی در موسسه زبان گات زیر نظر کارشناسان و سوپروایزر انجام می گیرد. لازم به ذکر است که در کلاس آیلتس خصوصی انتخاب استاد، روزها، ساعات و حتی محل برگزاری کلاس (آموزشگاه، محل کار و منزل) به عهده زبان آموز می باشد.

آیلتس Academic (دانشگاهی):

همان طور که از نام این آزمون مشخص است تمام داوطلبین که به منظور ادامه ی تحصیل و یا فعالیت در موارد آموزشی و پژوهشی قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند می توانند در این آزمون شرکت نمایند. این آزمون زیر نظر موسسات معتبری که آزمون آیلتس برگزار می کنند پشتیبانی می شود و شما را در مورد میزان دانش و اطلاعاتتان نسبت به زبان انگلیسی ارزیابی می کنند.

آیلتس General (عمومی):

اگر قصد دارید به منظور اقامت، مهاجرت دائمی، راه اندازی کسب و کار و سرما یه گذاری به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنید می بایست در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت نمایید. در واقع برای اقامت در کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان به این مدرک نیازمند هستید. این آزمون بر روی مهارت های پایه بقا در زمینه های اجتماعی و محیط کار گسترده تمرکز دارد.