آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

کلاس آیلتس در جردن

بهترین موسسه زبان های خارجی و برگزارکننده دوره های تخصصی زبان و دوره های آیلتس

پس از اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی حال باید برای شرکت در آزمون آیلتس و کسب نمره قبولی تلاش کنید. کلاس آیلتس در جردن و بسیاری از مناطق تهران در آموزشگاه زبان گات برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های آیلتس ابتدا توسط سوپروایزر تعیین سطح می شوید سپس با توجه به دانشی که از زبان انگلیسی دارید، تعداد جلسات دوره های آیلتس توسط کارشناس مشخص می شود. کلاس آیلتس در جردن یکی از پر طرفدارترین دوره های آموزشی گات به شمار می رود که با آموزش اصولی و استاندارد بیش از 90 درصد زبان آموزان موفق در کسب نمره قبولی شده اند.

نکته قابل توجه این است که شما زبان آموز گرامی برای موفقیت در آزمون آیلتس علاوه بر شرکت در کلاس های آیلتس، بهره بردن از اطلاعات و دانش استاد مجرب، استفاده از کتاب های استاندارد می بایست پشتکار بالایی در مطالعه ی مطالب تدریس شده داشته باشید و طی روز 3 تا 5 ساعت مطالعه مفید داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام در کلاس های آیلتس، شهریه و آغاز دوره ها می توانید به وب سایت آموزشگاه زبان مراجعه فرمایید.

نگاه کوتاه به آزمون آیلتس

همان طور که می دانید برای گذراندن دوره های آیلتس می بایست هر 4 مهارت (Speaking, Listening, Writing, Reading) خود را تقویت نمایید. به طور کلی دو نوع آزمون آیلتس داریم که هر کسی با توجه به هدف از مهاجرت و کشوری که انتخاب کرده است می بایست یکی را برای یادگیری انتخاب نماید. آیلتس جنرال برای کسانی است که به منظور مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت می کنند. این آزمون بر روی مهارت های پایه بقا در زمینه های اجتماعی و محیط کار گسترده تمرکز دارد. آیلتس آکادمیک هم برای مهاجرینی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی را دارند. این آزمون زیر نظر موسسات معتبری که آزمون آیلتس برگزار می کنند پشتیبانی می شود و شما را در مورد میزان دانش و اطلاعاتتان نسبت به زبان انگلیسی ارزیابی می کنند. برای اطلاعات دقیق از تاریخ برگزاری این آزمون می توانید با یکیاز شعب مرکز زبان گجات تماس بگیرید و یا برای مشاوره تخصصی رایگاه به صورت حضوری مراجعه نمایید.