آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

انگلیسی بازرگانی

برگزاری کلاس های تخصصی زبان در بهترین آموزشگاه زبان

همان طور که می دانید این روزها تسلط به زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل در مقاطع بالا و یا دیگر کشورها همچنین مراودات کاری برای شرکت های خارجی و یا کسب و کار در خارج از کشور امری بسیار ضروری است. انگلیسی بازرگانی یکی از شاخه های یادگیری زبان انگلیسی است که بسیاری از تاجران و کسانی که برای کار و بیزینس با کشورهای خارجی در ارتباط هستند به آن نیاز دارند. مرکز زبان گات دوره های تخصصی آموزش انگلیسی بازرگانی را برای متقاضیان گرامی برگزار می کند. این دوره ها توسط اساتید مجرب و در صورت نیاز اساتید Native به صورت خصوصی و یا آنلاین از طریق اپلیکیشن هایی مانند Skype, Imo برگزار می شود.

دوره های آموزش انگلیسی بازرگانی

دروس تدریس شده این دوره های تخصصی شامل مواردی می باشد که یک فرد مسئول در زمینه برقراری ارتباط با سایر شرکتهای تجاری چه به لحاظ گفتاری و شنیداری و چه ارتباطات کتبی به آن ها نیازمند می باشد. برخی از مواردی که در این دوره ها به آن ها پرداخته می شود عبارتند از: گفت و گو تلفنی، مکاتبات تجاری استاندارد، ایمیل های بازرگانی و اطلاع رسانی، طراحی و یا تکمیل فرم های تجاری از جمله مواردی هستند که در این دوره ها مورد بررسی قرار می گیرد.

در مرتبه های بالاتر این کلاس ها بحث های تخصصی واردات ، صادرات ، فرم های گمرکی ، اسناد اعتباری، اسناد بانکی، نحوه ارتباط با بانک های تجاری سراسر دنیا مورد بررسی قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های انگلیسی بازرگانی و تعسلط بر روی تمامی مهارت های مورد نیاز در این دوره می توانید به یکی از شعب گات مراجعه فرمایید و یا از وب سایت آموزشگاه زبان دیدن فرمایید.

چه کسانی نیاز به یادگیری انگلیسی بازرگانی دارند؟

- منشی ها و مسئول دفاتر شرکت های بازرگانی، شرکت های توریستی و گردشگری خارجی و تمامی ادارات و ارگان هایی که با افراد خارجی در تماس هستند

- شرکت کنندگان و مسئولین برگزاری همایش و کنفرانس های خارجی

- دانشجویان مقطع فوق لیسانس و دکترا در رشته مدیریت بازرگانی

- تجاران، بازرگانان و سرمایه گذارانی که به کشورهای خارجی سفرهای متعدد دارند