آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

کلاس آیلتس در ولیعصر

گات، بهترین آموزشگاه زبان های خارجی در تهران و شهرستان ها

اگر به دنبال یک موسسه زبان معتبر و کلاس آیلتس در ولیعصر هستید به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. در این مجموعه بیش از 20 زبان خارجی اعم از: زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان اکراینی، زبان ترکی، زبان چینی، زبان کره ای، زبان پرتغالی و ... تدریس می شود. اما در کنار تنوع زبان ها، کلاس تربیت مدرس (T.T.C)، کلاس های آنلاین برای تمامی کشور و کلاس آیلتس در ولیعصر، جنت آباد، کاشانی و تمامی شعب این موسسه برگزار می گردد. اما در این مقاله می خواهیم شما را با دوره های آیلتس در این موسسه آشنا کنیم.

نگاه مختصری به آزمون آیلتس

در این مقاله به نکات مهمی در مورد این آزمون می پردازیم اما اگر می خواهید جزئیات بیشتری از این آزمون را بدانید می بایسن به وب سایت آموزشگاه زبان مراجعه کرده و یا به صورت حضوری به یکی از شعب مراجعه نمایید تا با مشاوره کارشناسان و سوپروایزر بهترین انتخاب را برای گذراندن دوره های آیلتس داشته باشید. 

همان طور که می دانید برای گذراندن دوره های آیلتس می بایست هر 4 مهارت (Speaking, Listening, Writing, Reading) خود را تقویت نمایید. به طور کلی دو نوع آزمون آیلتس داریم که هر کسی با توجه به هدف از مهاجرت و کشوری که انتخاب کرده است می بایست یکی را برای یادگیری انتخاب نماید. آیلتس جنرال برای کسانی است که به منظور مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت می کنند. این آزمون بر روی مهارت های پایه بقا در زمینه های اجتماعی و محیط کار گسترده تمرکز دارد. آیلتس آکادمیک هم برای مهاجرینی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی را دارند.  این آزمون زیر نظر موسسات معتبری که آزمون آیلتس برگزار می کنند پشتیبانی می شود و شما را در مورد میزان دانش و اطلاعاتتان نسبت به زبان انگلیسی ارزیابی می کنند.