آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آزمون زبان نروژی Test I norsk

آزمون زبان نروژی Test I norsk

برای شرکت در آزمون Test I norsk می بایست تا سطح B2 زبان نروژی در یکی از بهترین موسسات زبان های خارجی دوره های آموزشی را بگزرانید. حال اگر به دنبال یک مرکز زبان خوب در تهران هستید به شما گات، بهترین آموزشگاه زبان نروژی را معرفی می کنیم. در این موسسه بیش از 20 زبان نادر و رایج توسط اساتید با سابقه و تحصیل کرده آموزش داده می شود. آزمون زبان نروژی Test I norsk را نیز به نام Bergenstest نیز می شناسند. پس اگر قصد تحصیل یا اقامت در این کشور را دارید باید هر چه سریع تر اقدان به یادگیری زبان نروژی و رسیدن به سطح مورد نیاز باشید.

نحوه برگزاری آزمون زبان نروژی Test I norsk

این آزمون 3 بار در سال برای متقاضیان برگزار می شود که کارشناسان مرکز زبان گات شما را مطلع می سازند. Test I norskهمانند بسیاری از دیگرآزمون های زبان های خارجی دارای 2 بخش شفاهی و نوشتاری می باشد. در بخش نوشتاری جملاتی به شما داده می شود که باید آن ها را به زمان هایی که خواسته شده صرف کنید که میزان دانش شما نسبت به گرامر زبان نروژی آزمایش می شود. در بخش گفتاری باید با فرد مقابل در مورد مسئله و موضوعی که انتخاب کرده است بحث و چالش داشته باشید و یا در مورد تصویری که به شما نشان داده می شود توضیح دهید.

درباره آزمون Test I norsk

برای ثبت نام در این آزمون می بایست به وبسایت folkeuniversitetet.no مراجعه فرمایید و در زمان تعیین شده مبلغ آزمون را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که قبل از ثبت نام حتما با کارشناسان و مشاورین آموزشگاه زبان گات مشورت کنید، زیرا در صورت عدم دقت و واریز پول در زمان مشخص نشده، هزینه شما باز نخواهد گشت.

آموزش زبان نروژی

آموزشگاه زبان نروژی گات در کلاس های زبان نروژی به هر دو قسمت Bokmal  و Nynorsk می پردازد و اساتید نروژی می توانند زبان نروژی به فارسی را به خوبی برای زبان آموزان توضیح داده و نکات گرامری این زبان را به بهترین شکل ممکن برای آن ها توضیح دهند. در دوره ها ی آموزش زبان نروژی آموزشگاه زبان گات  علاوه بر آموزش گرامر زبان نروژی ، مکالمه زبان نروژی هم آموزش داده می شود تا کسانی که به یادگیری این زبان برای اهدافی همچون مهاجرت و یا ادامه تحصیل نیاز دارند نیز نیاز های خود را برطرف سازند.