آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آزمون زبان سوئدی

کلاس های آمادگی آزمون زبان سوئدی

پس از گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با زبان سوئدی، حال اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور و یا نهاجرت دارید باید در آزمون زبان سوئدی Swedex شرکت نمایید. این آزمون میزان تسلط و سطح دانش شما را نسبت به زبان سوئدی ارزیابی می کند. آزمون زبان سوئدی در سه سطح CERF اروپا یعنی A2, B1, B2 برگزار می شود. Swedex یک آزمون بین المللی معتبر و تایید شده از سوی دولت سوئد می باشد.

چهار مهارت Listening, Writing, Speaking, Reading در این تست مورد آزمایش قرار می گیرد تا میزان دانش و سطح شما در هر کدام مشخص شود. با دریافت این مدرک می توانید به راحتی در کشور سوئد ادامه تحصیل دهید و یا برای مهاجرت و زندگی در آن اقدام نمایید. جالب است بدانید این امتحان در بیش از 90 شهر دنیا و 30 کشور در حال اجرا می باشد.

برای کسانی که در مقاطع بالا قصد ادامه تحصیل دارند می بایست تا سطح C1 زبان سوئدی آماده باشند و در آزمون سوئدی TISUS شرکت نمایند. از دیگر آزمو هایی که در سطح سوئدکس برگزار می شود Sfi می باشد که سطح B1 آزمون سوئدکس با سطح D آن برابری می کند.

آزمون سوئدکس در 5 بخش برگزار می شود: واژگان و گرامر، خواندن Reading، مصاحبه شفاهی بین مجری برگزار کننده آزمون و فرد متقاضی و Listening. مدت زمان این امتحان بنا بر سطحی که برای آزمون تعیین کرده اید از 2 الی 3/5 ساعت متغیر می باشد.

شما زبان آموزان گرامی با هر هدفی که قصد یادگیری زبان سوئدی را دارید می توانید آموزشگاه زبان  گات را برای گذراندن دوره های آموزشی زبان سوئدی و آمادگی در آزمون آن شرکت نمایید. اگر شاغل هستید می توانید از کلاس های خصوصی آموزش زبان سوئدی استفاده کنید، اگر دانشجو هستید و یا قصد مهاجرت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید می توانید از کلاس های فشرده زبان سوئدی بهره ببرید.