آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آزمون زبان هلندی (CNAVT)

برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون زبان هلندی در تهران

آزمون زبان هلندی (CNAVT)

آموزشگاه زبان گات برگزارکننده ی کلاس ها و دوره های آمادگی در آزمون هلندی (CNAVT) است. در واقع (CNAVT) مخفف عبارت Certificaat Nederlands als Vreemde Taal می باشد. این آزمون یک امتحان بین المللی و معتبر هلندی است که برای قبولی در آن می توانید در کلاس های زبان هلندی گات شرکت نمایید. شما عزیزانی که قصد مهاجرت، ادامه تحصیلی و یا سرمایه گذاری دارید می بایست این مدرک را اخذ نمایید. این آزمون طی سال تنها یک بار در ماه May برگزار می شود، همچنین برای مهلت ثبت نام می توانید از کارشناسان آموزشگاه زبان پرس و جو کنید. نتیجه آزمون هم در ماه July اعلام می شود که در صورت قبولی مدرک (CNAVT) به شما داده می شود.

آمادگی در آزمون زبان هلندی (CNAVT)

در مرکز زبان گات پس از اتمام دوره های آموزشی زبان هلندی و رسیدن به سطح مناسب، نمونه سوالات آزمون توسط اساتید مجرب و حرفه ای با شما کار می شود و با آمادگی کافی می توانید در امتحان حضور پیدا کنید. لازم به ذکر است که با توجه به نوع ویزای و درخواست مهاجرت شما انواع این ویزا متفاوت می باشد: PMT ، PPT ، PTHO ، PAT

 اگر قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید، آموزشگاه زبان گات شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. کلاس های خصوصی که خود زبان آموز روز و ساعت را تعیین کرده و کلاس های فشرده که 3 روز در هفته به مدت 3 ساعت تشکیل می شود. شما علاقه مندان با گذراندن یک دوره کامل از این کلاس ها زیر نظر اساتید مجرب مرکز زبان گات می توانید به راحتی هلندی صحبت کنید.