آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آزمون اسپانیایی دله (DELE), بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران, آزمون اسپانیایی دله (DELE) |

آزمون اسپانیایی دله (DELE)

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران

آزمون اسپانیایی دله در 6 سطح مختلف A1, A2, B1, B2, C1, C2 در ایران توسط کانون رسمی زبان و زیر نظر موسسه سروانتس برگزار می شود. شما داوطلبان گرامی برای قبولی در آزمون باید موفق به کسب حداقل نمره 60 شوید. لازم به ذکر است که اعتبار این مدرک همیشگی بوده و همانند IELTS, TOEFL نیازی به تمدید ندارند. در آزمون اسپانیایی دله همانند بسیاری از زبان های خارجی دیگر، Listening, Writing, Speaking, Reading شما مورد امتحان قرار می گیرد. به طور کلی تمامی افرادی که زبان مادریشان اسپانیایی نیست می توانند در این آزمون شرکت کنند.

این مدرک در تمامی سطوح بین المللی معتبر بوده و قابل ارائه به تمامی شرکت های خصوصی، دولتی و همچنین نهادهای آموزشی می باشد.

آموزشگاه زبان گات با استفاده از متد آموزشی Nuevo Prisma که در 6سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد آموزش را پیش می برد. کتاب Nuevo Prisma جدیدترین و به روز ترین متد موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد که توسط موسسه Edimumen اسپانیا  طراحی شده و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (cervantes) می باشد. 

آموزشگاه های گات در 6 شعبه در نقاط مختلف تهران در بیش از 20 زبان بین المللی دنیا آماده ی جذب دانشجو هستند، همچنین تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران نیز در آموزشگاه زبان گات انجام می گیرد. شما علاقه مندان به یادگیری زبان اسپانیایی می توانید از کلاس های ترمیک و یا فشرده اسپانیایی استفاده کنید.