آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

دوره های ttc, برگزاری دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی, دوره های ttc |

دوره های ttc

برگزاری دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره های TTC 

به منظور ارائه خدمات آموزشی هر چه بهتر به زبان آموزان عزیز، دوره های تربیت مدرس انگلیسی ttc در دو گروه مخصوص آموزش زبان به بزرگسالان  با استفاده از اساتید باسابقه طراحی شده و با چارت استاندارد و متنوع شیوه ها و متد های روز دنیا از روش تدریس تا مدیریت کلاس زبان را به همراه مهارت های لازم به علاقه مندان واجد شرایط آموزش می دهد. لازم به ذکر است جزئیات دوره های آموزشی ttc شامل ساعات نظری، عملی، جلسات بازخور و گزارش نویسی از مشاهده کلاس های درس اساتید آموزشگاه زبان گات می باشد. در پایان دوره های ttc امتحان کتبی و عملی گرفته خواهد شد و پذیرفته شدگان در این دوره، مدرک مربوطه را اخذ و طبق فرایند اداری آموزشگاه زبان گات در صورت دارا بودن سایر شرایط جذب خواهند شد.

دوره ی ttcزمانی براي شما مناسب است كه سطح زبان انگلیسی شما در حد Advanced و یا حداقل Upper-Intermediate باشد، داشتن علاقه ی بسیار به زبان انگلیسی وآشنایی با متدهای آموزش زبان انگلیسی،تخصص محوری در هر کاری برای تان ارزشمند است، علاقمندی شدید به مدرس حرفه ای شدن در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی را به عنوان شغل اصلی زندگی خود در نظر گرفته باشید، علاقمند به یادگیری روش های مختلف آموزش زبان انگلیسی، به دستیابی به حداکثر بازدهی یادگیری در زبان آموزان علاقه مندید، علاقمندی به مطالعه و پیشرفت در زمینه ی زبان انگلیسی ، از درگیر شدن با چالش های تبدیل شدن به یک مدرس انگلیسی درجه یک هراسی ندارید.

دوره های آموزش TTC یا همان Teacher Training Course برای معلمان زبان انگلیسی می باشد. این دوره های آموزشی میبایست ویژگی های زیر را داشته باشد.

آموزشگاه زبان گات به دلیل داشتن برخی از ویژگی ها با سایر آموزشگاه زبان ها متفاوت است. در چند سال اخیر آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شناخت شد. برخی از ویژگی ها و فتخارات آموزشگاه زبان گات به شرح زیر است:

شما نیز می توانید برای کسباطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی برگزاری دوره های آموزش ttc با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص برگزاری نحوه ی کلاس های آموزشی بدست آورید. مشاورین آموزشگاه زبان انگلیسی گات از ساعت 8 صبح الی 9 شب آماده ی پاسخگوی به زبان آموزان عزیز هستند.

 

 

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کرد شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.