آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان انگلیسی در پونک, بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پونک, آموزش زبان انگلیسی در پونک |

آموزش زبان انگلیسی در پونک

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پونک

آموزش زبان انگلیسی در پونک

انگیزه ی زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی بسیار متفاوت است. زبان انگلیسی، زبان رایج بسیاری از کشورها است. بنابراین اهداف زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی بسیار متفاوت است. برخی از اهداف زبان آموزان به شرح زیر می باشد: مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان ، ادامه ی تحصیل در خارج از ایران ، مکالمه با دوستان انگلیسی زبان ، مراودات خارجی ، ارتقای شغلی و.. می باشد.

اگر برای آموزش زبان انگلیسی در پونک دنبال آموزشگاهی هستید که یکی از مهمترین اهدافش یادگیری زبان آموزان در سطح عالی باشد، ما به شما آموزشگاه زبان گات را معرفی می کنیم، آموزشگاه زبان گات در سال 1388 تاسیس شده است و تا به امروز دارای 6 شعبه ی آموزشی در سطح تهران است. شعبه ی 3 موسسه زبان گات واقع در پونک می باشد. یکی ازمزیت های بسیار مهم شعبه ی 3 آموزشگاه زبان گات دسترسی راحت به این مجموعه از طریق وسایل نقلیه ی عمومی می باشد. 

منابع آموزشی زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره ی آموزشی مختلف برای رده های سنی متفاوت می باشد. استفاده از متد و منابع مناسب آموزشی در آموزشگاه زبان از ویژگی های شاخص این مجموعه می باشد. کتاب های آموزشی دوره ی کودکان و خردسالان مجموعه کتاب های  phonics-kids می باشد. متد های آموزشی این مجموعه family&friends می باشد.

کتاب آموزشی مجموعه ی آموزشی گات برای نوجوان مجموعه کتاب های  teengerمی باشد. این منابع مورد تایید سفارت می باشد.

منابع آموزشی بزرگسالان مجموعه کتاب هایtop notch  است. محتوای این مجموعه کامل و مورد تایید می باشد.

منابع آموزشی آموزشگاه زبان انگلیسی گات مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از راهنمایی های بیشتر مشاورین برخوردار شوید.