آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان فرانسه در غرب تهران

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان فرانسه در غرب تهران

آموزشگاه زبان فرانسه گات در سال 1388 فعالیت آموزشی زبان خود را آغاز کرد ودر زمینه ی آموزش 20 زبان زنده ی دنیا در حال فعالیت است،آموزشگاه زبان گات هم اکنون دارای 6 شعبه فعال در سطح شهرتهران است. آموزش برای تمامی گروه های سنی از کودکان تا بزرگسالان می باشد.

دوره های آموزشی زبان فرانسه برای تمامی دوره ها از مبتدی تا پیشرفته می باشد. منابع آموزشی آموزشگاه زبان گات کتاب های echo  می باشد ، این کتاب ها مورد تایید سفارت فرانسه و همچنین هماهنگ با آخرین متد های آموزشی می باشد. شما می توانید دوره های آموزش زبان فرانسه را از مبتدی تا پیشرفته در 18 ترم بگذرانید و همچنین برای آزمون های زبان فرانسه آماده شوید. آموزشگاه زبان فرانسه در غرب تهران دارای شعب متعددی می باشد. افزایش زبان آموزان آموزشگاه گات باعث گسترش آموزشگاه زبان در سطح تهران شده است.

دوره های آموزشی زبان فرانسه

آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای زبان آموزان کلاس های آموزش زبان فرانسه متعددی را برگزار نمود.برخی ازاین کلاس ها با توجه به نیاز های متقاضیان در ساعت و مکان خاصی برگزار می شود .

دوره های آموزشی زبان فرانسه گات بر روی مهارت های مختلف یک زبان از جمله مهارت های خواندن ،نوشتن ، شنیداری و.. تاثیر می گذارد.

ویژگی های آموزشگاه زبان گات


زبان آموزان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرند و با مشاورین آموزشگاه زبان در ارتباط باشند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند همچنین با مراجعه حضوری به آموزشگاه زبان گات از مشاوره ی حضوری آموزشگاه بهرمند شوند. مشاورین آموزشگاه زبان گات از ساعت 8 صبح الی 9 شب در آموزشگاه پاسخگوی شما زبان آموزان عزیز هستند.