آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان پرتغالی

بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی

آموزشگاه زبان پرتغالی

برای یادگیری زبان پرتغالی نیاز به گذراندن دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان معتبر می باشد.

امروزه زبان ها به دو دسته زبان رایج و زبان نادر تقسیم می شوند. زبان رایج به دست زبان هایی گفته می شود؛ که آموزش آن توسط بسیاری از آموزشگاه ها صورت می گیرد.دسته ی دیگر زبان های نادر هستند؛که تعداد آموزشگاه های آن ها محدود است.

آموزشگاه زبان پرتغالی جزء دسته آموزشگاه های زبان های نادر است. در نتیجه تعداد آموزشگاه هایی که این زبان را تدریس می کنند بسیار محدود است. آموزشگاه زبان گات مفتخر است، که در زمینه ی 20 زبان زنده ی دنیا،در حدود بیش از یک ده در حال فعالیت است.

ویژگی های آموزشگاه زبان گات

ثبت نام زبان پرتغالی

قبل از ثبت نام ابتدا هدف خود را بشناسید و سپس اقدام به ثبت نام کنید. شناخت هدف می تواند راهنمای بسیار خوبی برای رسیدن به هدف زبان آموزان عزیز شود.

اهداف زبان آموزان از یادگیری زبان های خارجی متفاوت است،برخی از اهداف زبان آموزان به شرح زیر است :

تاریخ زبان پرتغالی

زبان پرتغالی از خانواده ی زبان های رومی و یکی از زبان های هندواروپایی است. تقریبا 200 میلیون از مردم دنیا به زبان پرتغالی صحبت می کنند.کشورهای از قبیل پرتغال، برزیل، کیپ ورد، پرینسیپ، موزامبیک، گینه ی استوایی، گینه ی بیسائو و … زبان پرتغالی را به عنوان زبان اول خود می دانند. زبان پرتغالی تشابه بسیار به زبان اسپانیایی دارد؛همچنین پلی برای یادگیری این زبان می باشد.

زبان اسپانیایی و پرتغالی تشابه بسیاری با یکدیگر دارند،برخی از زبان شناسان این دو زبان را خواهر ویا sister languages می دانند. در کنار این تشابهات برخی تفاوت ها وجود دارد که نمی توان این دو زبان را یکسان دانست.

دوره های آموزشی زبان پرتغالی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس گرفته و با مشاورین آموزشگاه گات در ارتباط باشید و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید. مشاورین آموزشگاه زبان گات از ساعت 8 صبح الی 9 شب آماده پاسخگویی به زبان آموزان و زبان دوستان هستند.