تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان انگلیسی مخصوص بانوان, , آموزشگاه زبان انگلیسی مخصوص بانوان |

آموزشگاه زبان انگلیسی مخصوص بانوان

 

آموزشگاه زبان انگلیسی مخصوص بانوان

مژده به بانوان محترم خانه دار و شاغل در سراسر ایران آموزشگاه زبان انگلیسی مخصوص بانوان در نزدیکی شماست.

ما به شما بانوان عزیز بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را معرفی خواهیم نمود که کلیه ی نیازهای شما با مشغله های روزمرگی تان اعم از افراد خانه دار و یا شاغلین را مرتفع سازد.

همانگونه که نقش مادران در آموزش و پرورش دانش کودکان همراه با یادگیری آنها در مدارس اساسی ترین عامل در رشد هر یک از دلبندان می باشد شما بانوان عزیز با در نظر داشتن این نکته و علاوه بر هدف ارتقاء سطح علمی زنان در جامعه می توانید اعتماد به نفس خود را دربرابر تکنولوژی های روز دنیا با شرکت در کلاس های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به سطح مطلوب دلخواه خود برسانید و اهداف مورد نظرتان را به سرانجام رسانید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

کلیه ی شعب آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن روزمرگی های هر یک از شما بانوان عزیز توانسته است افتخار همراهی تان را داشته باشد.

آموزشگاه زبان گات طی سال های متمادی با کسب نشان برتر و لوح های تقدیر از سوی کلیه ی مجامع بین المللی و سازمان فنی حرفه ای تهران توانسته است عنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران را نصیب خود سازد.

ما در این بخش به چکیده ای از ویژگی های برتری که موجب آن گشته تا آموزشگاه زبان گات بتواند مقام نخست را در زمینه ی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کسب نماید اشاره می نمائیم.

زمان بندی کلاس ها

ما در این مرکز با توجه به مشغله های هر یک از شما بانوان گرامی کلاس های مختلفی در کلیه ی ساعات روز از 8 صبح تا 9 شب برگزار می نمائیم تا بر این اساس شرایط خانم های خانه دار و کلیه ی بانوان شاغل در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است به اطلاع شما برسانیم کلاس های مجموعه در سیستم آموزشی آموزشگاه زبان گات به صورت زیر دایر می باشد:

کلاس های ترمیک طول هفته : این کلاس ها روزهای شنبه-دوشنبه یا یکشنبه-سه شنبه به مدت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای با 7 هفته اتمام هر ترم برگزار می شود.

کلاس های فشرده ی پایان هفته : این کلاس ها روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه و یا جمعه به مدت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای و در هر جلسه دو پارت با 7 هفته اتمام هر ترم برگزار می شود.

 : این کلاس ها در روزهای زوج یا روزهای فرد به مدتVIPکلاس های فشرده

30 جلسه ی 90 دقیقه ای و در هر جلسه دو پارت با 5 هفته اتمام هر ترم برگزار می شود.

کلاس های خصوصی : این کلاس ها بر اساس تمایل افراد با توجه به زمان مورد نظرشان برای هر جلسه 90 دقیقه ای قابل اجرا می باشد.

کلاس های آنلاین خصوصی : برگزاری کلاس های آنلاین جهت رفاه هر چه بیشتر تمامی متقاضیان آموزش زبان انگلیسی در اقصی نقاط ایران و جهان در نظر گرفته شده که این کلاس ها با توجه به روزها و ساعت های متناسب با هر فرد قابل اجرا می باشد.

 قابل توجه شما بانوان گرامی می باشد کلیه ی کلاس های زبان انگلیسی مخصوص بانوان در آموزشگاه زبان گات توسط اساتید خانم معتبر و مورد تائید برگزار می گردد تا بیشترین اسباب راحتی و امنیت برای شما در نظر گرفته شود.

از دیگر ویژگی مناسب در آموزشگاه زبان گات می توان به این نکته اشاره نمود که این مرکز با تعدد شعب خود در سراسر تهران پذیرای شما متقاضیان عزیز می باشد.

شما می توانید با توجه به نیازهای فردی خود جهت مناسب ترین آموزش در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی با مشاورین ما از طریق صفحه ی تماس با ما در سایت ارتباط برقرار نمائید تا شما را در ایده آل ترین حالت ممکن راهنمایی نمایند.