آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

ثبت نام زبان کره ای, , ثبت نام زبان کره ای |

ثبت نام زبان کره ای

ثبت نام زبان کره ای

 

جهت ثبت نام زبان کره ای در بهترین آموزشگاه زبان تهران بایستی عواملی را در نظر بگیریم که شما متقاضیان محترم با انتخابی مناسب و ثبت نام زبان کره ای در آموزشگاهی که به شما معرفی می نماییم می توانید راهی درست را جهت تحقق اهدافتان در پیش گیرید  .

این آموزشگاه با عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران توانسته است طی سال های متمادی از سوی کلیه ی مجامع بین المللی و سازمان فنی حرفه ای مدال برتر بهترین آموزشگاه زبان کره ای را کسب نماید و حضور اساتید معتبر و متد آموزشی روز دنیا از ویژگی هایی است که مهر تائیدی این برتری می باشد .

 

سیستم آموزشی

 

در آموزشگاه زبان گات سیستم در نظر گرفته برای آموزش و ثبت نام زبان کره ای به صورت زبر طراحی شده و برگزاری این کلاس ها با توجه به تمایل هر یک از افراد بر اساس نوع نیازهای فردی شان در نظر گرفته شده است .

 

کلاس های ترمیک طول هفته

این کلاس ها روزهای شنبه و دوشنبه یا یکشنبه و سه شنبه ( 2 روز در هفته ) در 90 دقیقه تشکیل می شود و طول هر ترم 14 جلسه به مدت زمان 7 هفته می باشد .

 

کلاس های فشرده پایان هفته

این کلاس ها روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه ( 1 روز در هفته ) در 90 دقیقه تشکیل می شود و طول هر ترم 14 جلسه به مدت زمان 7 هفته می باشد .

 

VIPکلاس های فشرده ی

این کلاس ها روزهای زوج یا روزهای فرد ( 3 روز در هفته ) در 2 پارت 90 دقیقه ای تشکیل می شود و طول هر ترم 30 جلسه به مدت 5 هفته می باشد .

 

کلاس های آنلاین

این کلاس ها هر جلسه 60 دقیقه ای توسط اساتید معتبر در محیط آموزشگاه و دقیقا" مطابق با متد آموزشی کلاس های گروهی با استفاده از اسکایپ یا واتس آپ برگزار میشود .

همچنین شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین پرسش و پاسخ از استاد را داشته باشید و انجام تکالیف و رفع اشکالات شما در هر جلسه از طریق استاد بررسی می گردد .

کلای های آنلاین بهترین گزینه برای کلیه ی متقاضیان آموزش زبان کره ای در شهرستان های ایران و اقصی نقاط جهان می باشد .

 

کلاس های خصوصی

در این مرکز ثبت نام زبان کره ای در کلاس های خصوصی بهدو حالت برگزاری کلاس ها در آموزشگاه و یا بنا بر درخواست شما اجرای این کلاس ها در منزل یا محیط کارتان در مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه ای قابل اجرا می باشد .

همچنین شما متقاضیان ثبت نام کلاس های خصوصی می توانید با معرفی اعضای دیگر در کلاس خود پکیچ ثبت نامی خود را به صرفه تر در اختیار داشته باشید که این گزینه برای ثبت نام خانواده پیشنهاد ویژه ای می باشد .

( با اضافه شدن هر نفر به کلاس خصوصی مبلغ 10000 تومان به مبلغ نفر اول اضافه می شود که جمع نهایی هزینه ها می تواند بین تعداد نفرات تقسیم گردد . )

 

شما می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما در سایت و یا حضور در این مرکز اقدامات لازم را در خصوص ثبت نام زبان کره ای انجام دهید و با کمک مشاورین مجموعه به ایده آل ترین آموزش دست یابید .