آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران, آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران, آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران |

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان گات با سابقه ی درخشان در حوزه ی آموزش زبان انگلیسی و انواع زبان های رایج و نادر دنیا با جدیدترین متدهای آموزشی از طرف سفارتخانه ها توانسته است رضایت زبان آموزان را در حوزه ی آموزش زبان و مکالمه بدست آورد و هم اکنون پس از 10 سال سابقه با شعبه های مختلف در سطح تهران خود را به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه معرفی کرده است .

 

مکالمه فشرده زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گات در دوره های ترمیک و تدریس های خصوصی در کوتاهترین زمان ممکن توانسته اند با میانگین زمان ۶ ماهه مکالمه ی زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند .

 

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

موسسه گات فضای زیبا و کودکانه ای همراه با جدیدترین متد آموزشی ویژه ی کودکان فراهم آورده که این متد در طی یکسال بر روی زبان آموزان کودک و خردسال خود تست کرده به نتیجه ی بسیار خوبی نسبت به متدهای قبلی آموزش زبان به دست آورده است .

 

برگزاری دوره های ویژه آیلتس و TTC

آموزشگاه زبان گات تمرکز اصلی خود را برای آزمون های آیلتس و TTC گذاشته و به دلیل اینکه در موقعیت کنونی افراد زیادی داوطلب برای خروج از کشور شده اند مدرک آزمون آیلتس بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است که آموزشگاه زبان گات با افتخار در ۲ سال گذشته بیشترین میزان قبولی آزمون آیلتس با نمره ی بالا را داشته است .

 

ثبت نام ترمیک و خصوصی زبان با قیمت ارزان

ثبت نام ترمیک و ثبت نام خصوصی زبان انگلیسی در تمام شعبات موسسه زبان با حضور استادان مطرح و با تجربه با قیمتی مناسب برگزار می گردد .

شعبات آموزشگاه زبان گات

شعبه کاشانی

شعبه جنت آباد

شعبه پونک

شعبه جردن

شعبه ولیعصر

شعبه رسالت