آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده

آموزش مکالمه فشرده زبان انگلیسی و به طور کلی آموزش زبان به صورت فشرده در آموزشگاه های گات سه روز در هفته تشکیل می شود. شما عزیزانی که می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی مکالمه داشته باشید می توانید از این کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی استفاده کنید. اساتید مجرب این آموزشگاه بر روی مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی کار می کنند اما تمرکز آن ها بیشتر بر روی مکالمه و صحبت کردن روان و آسان است. 

دانشجویان علاقه مند به کلاس های فشرده مکالمه و زبان انگلیسی بهتر است بدانند که این کلاس ها 3 روز در هفته و به مدت 3ساعت تشکیل می شود. نکته قابل توجه این که این کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود، یعنی در هر کلاس فشرده 4 تا 6 دانشجو وجود دارد. 

در هر ترم از این کلاس ها یک جلد کامل از TOP NOTCH  در موسسه زبان گات تدریس می شود که پس از گذراندن 8 ترم می توانید به راحتی و تسلط کامل به زبان انگلیسی صحبت کنید.

اگر که دوره های مختلفی را در دیگر آموزشگاه های سطح کشور گذرانده اید و کمی با زبان انگلیسی آشنا هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از تعیین سطح آنلاین ما که به صورت رایگان انجام می شود، استفاده کنید تا پس از بررسی اساتید مجرب بتوانیم شما را در بهترین سطح ممکن همراهی کنیم تا شاهد پیشرفتتان در یادگیری زبان انگلیسی باشید. 

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشوری دیگر بروید بهتر است از کلاس های فوق فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه گات استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلاس های خاص بهتر است حضوری به یکی از 5 شعبه ی آموزشگاه های گات مراجعه فرمایید و یا به سایت مراجعه فرمایید و از طریق تماس با ما  سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

یادگیری زبان با صرفه جویی در وقت , کم ترین هزینه و در عین حال بیشترین بازدهی را با ما در آموزشگاه های گات تجربه کنید.

آموزش زبان به صورت فشرده, مکالمه زبان انگلیسی, مکالمه زبان به صورت فشرده, مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده, آموزش زبان

آموزش مکالمه زبان,کلاس آیلتس