عموم متقاضیان تحصیل یا مهاجرت به کشورها نیازمند مدارک B1 و یا B2 ازمون های اکثر زبان هاهستند و این یک شرط اساسی برای گرفتن ویزا می باشد.

پیشینه تدریس زبان های خارجی مثل (آلمانی، ایتالیایی، نروژی و…) در شهر یزد قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است. به خصوص اینکه تعداد  این آموزشگاه ها محدود بوده و شیوه ی تدریس قدیمی می باشد.

مرکز زبان گات در چند سال اخیر به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان اقدام به راه اندازی دپارتمان زبان های مختلف دنیا در جنوب کشور و در شهر یزد نموده است.

البته لازم به ذکر است آزمون ها فقط در شهر تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و مرکز زبان گات دوره های آزمون را در مدت ۶ ماه برگزار نموده و شما را برای آزمون تهران اماده میسازد.

روش ثبت نام و شروع کلاس آموزش آنلاین

شما عزیزان می توانید این دوره ها را به شکل کاملا خصوصی هم برای خود داشته باشید. این دوره ها در مرکز زبان گات تماما به سلیقه شما می باشند و میتوانید به راحتی خودتان را با آنها هماهنگ سازید. این دوره ها می تواند بر اساس مهارت مکالمه و یا آمادگی آزمون برنامه ریزی شوند. شما عزیزان می توانید هدف خود را در ابتدای دوره مشخص نمایید

یزدی های عزیز در صورت امکان می توانید به شکل حضوری برای هماهنگی لازم  به مرکز ز بان گات مراجعه نمایید. در غیر این صورت می توانید تمامی هماهنگی ها را به وسیله تماس تلفنی با این مرکز انجام دهید.

این که شما بتوانید هرکجا دوست دارید و در هر زمانی که می خواهید زبان را یاد بگیرید یک امتیاز مثبت برای شما محسوب میشود که ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم . شرکت در کلاس های آنلاین مرکز زبان گات همه ی بهانه های یاد نگرفتن زبان را از میان برده است و با تخفیف های ویژه فصل پاییز این هدف را برای شما زبان آموزان عزیز محقق ساخته است .

 

لطفا" جهت تکمیل اطلاعات خود و مشاوره ی تخصصی در زمینه ی سوالات تان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید  .

 

.منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم