آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

برگزاری دوره های تربیت مدرس در مرکز زبان گات, TTC, برگزاری دوره های تربیت مدرس در مرکز زبان گات |

برگزاری دوره های تربیت مدرس در مرکز زبان گات

TTC

آیا می دانید 90% فارغ التحصیلان تربیت مدرس در مرکز ما سکان دار آموزشگاه های معتبر ایران هستند

با توجه به جذابیت زبان و خیل دانش آموختگان زبان انگلیسی سوال این است , چگونه مدرس زبان انگلیسی شویم ؟ ذهن بسیاری از زبان آموزان را درگیر کرده است . لذا مطالب ذیل جهت راهنمایی عزیزانی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند ارائه میگردد .

مرکز زبان گات به عنوان یکی از پیشگامان تربیت مدرس زبان , با چندین سال تجربه , توانسته است فارغ التحصیلان زیادی را در حوزه ی تدریس زبان انگلیسی با موفقیت پرورش دهد . به طوری که متقاضیان این رشته بعد از پایان دوره ها مدرسین آموزش دیده و قهاری هستند که بنابر تجربیاتی که در مرکز ما داشته اند اکثر مواقع در آموزشگاه های معتبر سطح کشور قادر به تدریس شده اند ویا به عنوان سوپروایزریا مدیر آموزشگاه ها و مراکز معتبر آموزش زبان مشغول به کار می باشند .

در پایان دوره تربیت مدرس زبان (T.T.C) شرکت کنندگان در آزمون کیفی شرکت کرده و موفق به اخذ مدرک گواهی شرکت در این دوره از مرکز زبان گات میشوند و می توانند راه خویش را به سوی حرفه تدریس زبان انگلیسی هموارتر کنند .

سختگیری کم نظیر در جذب استاد در این آموزشگاه به همراه پیگیری پیوسته روش تدریس اساتید ,باعث شده تا مرکز زبان گات , در امر آموزش زبان های گوناگون و خروجی های موفق در آزمون های بین المللی آیلتس , تافل و .. همچنین آزمون های سفارت کشورهای مختلف به عنوان یکی از شناخته شده ترین آموزشگاه ها در سطح کشورباشد .