آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان ایتالیایی  آنلاین, , آموزش زبان ایتالیایی  آنلاین |

آموزش زبان ایتالیایی آنلاین

 

 

 

 چرا باید زبان ایتالیایی را یاد بگیریم ؟

با توجه به اینکه ایتالیا کشور کوچکی است و در دنیا تنها 70 میلیون نفر به زبان ایتالیایی صحبت می کنند این زبان در حال حاضر بیشترین شباهت را به زبان انگلیسی دارد و به دلیل آموزش ساده ی آن می توان این زبان را به عنوان یکی از زبان های پر طرفدار در دنیا دانست .

در اینجا دلایلی برای شما ذکر می گردد تا اهمیت یادگیری زبان ایتالیایی برایتان روشن شود :

- همانطور که می دانیم نیمی از آثار باستانی زیبا در دنیا متعلق به کشور ایتالیا است که این گزینه اهالی فرهنگ و توریست ها را به سمت یادگیری زبان ایتالیایی سوق می دهد .

- همچنین مهد موسیقی اپرا و هنرهای زیبا نظیر نقاشی در ایتالیا است 

- نکته ی حائز اهمیت تر در یادگیری زبان ایتالیایی این است که بین زبان های اروپایی زبان ایتالیایی ساده ترین زبان است و می توانیم این زبان را به عنوان زبان دوم ویا سوم انتخاب نماییم .

 

آموزش آنلاین :

این آموزش ها نوعی یادگیری برنامه ریزی شده است که به واسطه ی این شیوهاز تدریس یادگیری و آموزش در محیط های جداگانه ای صورت می پذیرد و در این حالت ما به تکنولوژی های ارتباطی و طراحی و برنامه ریزی آموزشی نیازمندیم .

در یادگیری های آنلاین تنها تمرکز آموزش بر روی نیازهای یادگیرنده در رابطه با مدرس میباشد و تعاملات یادگیری در محوریت فرد خلاصه میشود .

ویژگی های استفاده از کلاس های آنلاین در آموزشگاه زبان گات :

- لازم به ذکر است که برگزاری کلاس های آنلاین در آموزشگاه زبان گات توسط اساتید ساکن خارج از کشور برگزار خواهد شد .

- در این حالت از آموزش شما عزیزان در مکان دلخواه با توجه به زمان هایی که در اختیار دارید آموزش های لازم را دریافت می نمایید .

- کلاس ها به توسط اساتید با تجربه و مسلط برگزار خواهد شد و شما در کوتاه ترین زمان به سطح موردنظرتان می رسید .

در کلاس های آنلاین تمامی وقت کلاس در اختیار شماست و می توانید از زمان موجود بهترین استفاده را از آموزش های لازم داشته باشید .