آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

ثبت نام دوره های آیلتس, ثبت نام کلاس ویژه آزمون آیلتس, ثبت نام دوره های آیلتس |

شنبه 19 آبان 1397

ثبت نام دوره های آیلتس

ثبت نام کلاس ویژه آزمون آیلتس

برگزار کننده دوره های آیلتس

 

همان طور که همگی می دانیم برای حضور در دانشگاه های بین المللی بریتانیا و آمریکا که زبان اصلی مورد نظرشان انگلیسی می باشد کسب نمره ی مورد تائید از آزمون آیلتس اساسی ترین قدم می باشد.

شما متقاضیان محترم بایستی در نظر داشته باشید که تنها راه جهت قبولی در این آزمون ها انتخاب بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس است و ما در این قسمت سعی داریم تا شما را در راه موفقیت هرچه بیشتر در اجرای اهدافتان یاری رسانیم و بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس را به شما معرفی می نمائیم.

برای تدریس خصوصی ویژه آزمون آیلتس می توانید از اساتید مجرب ما در مرکز زبان گات بهره ببرید و در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نمره را دریافت کنید.

بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس در تهران

 

آموزشگاه زبان گات بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس می باشد که با سابقه ی طولانی مدت خود در این امر توانسته است از سوی مجامع بین المللی و سازمان فنی و حرفه ای نشان برتر بهترین آموزشگاه برای ذوره های آیلتس را کسب نماید.

بیش از 90% از زبان آموزان مرکز زبان گات طبق آمار موجود در آزمون های سفارت نمرات شایان توجهی را کسب نموده اند و مهمترین رمز قبولی های مکرر در طی سال های متمادی مرکز زبان گات بهره مندی از اساتید معتبر و با تجربه و همچنین استفاده از متد آموزشی روز دنیا و تسلط زبان آموزان به موارد خاص مورد آزمون های بین المللی می باشد.

سیستم آموزشی مرکز زبان گات برای آموزش دوره های آیلتس کلاس های گروهی و خصوصی برگزار می نماید و همین طور جهت رفاه هرچه بیشتر شما زبان آموزان کلاس های آنلاین ( غیرحضوری ) را در نظر دارد تا تمامی متقاضیان محترم از هر نقطه ی ایران و جهان که تمایل به شرکت در آزمون های آیلتس را دارند بتوانند به راحتی از آموزش های این مرکز بهره مند شوند.

 

آزمون آیلتس , برگزار کننده دوره های آیلتس , ثبت نام آزمون آیلتس ,تدریس خصوصی ویژه آزمون آیلتس, برگزاری آزمون آیلتس, تدریس خصوصی ویژه آزمون آیلتس, ثبت نام کلاس های ویژه آزمون آیلتس

 اولین مدرک زبان سوئدی  اولین مدرک زبان سوئدی به آقای دکتر مهرداد علیزاده زبان آموز مرکز زبان گات اهدا شد